Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

59 Farklı Lenovo Ürününe 'EPEAT GOLD' Derecesi

Ürünlerin çevresel sorumluluk konusunda en yüksek standartlar kullanılarak (zorunlu tutulan 23 ayrı kriter) üretilmesi koşulu ile yer alınabilen EPEAT'in GOLD listesinde Lenovo’nun 8 dizüstü ve 27 masaüstü bilgisayarı modeli ile 24 ayrı monitörü bulunuyor.

yapi.com.tr
59 Farklı Lenovo Ürününe 'EPEAT GOLD' Derecesi

Lenovo, teknoloji sektöründe çevresel konularla ilgili en saygın değerlendirme organlarından biri olarak kabul edilen 'EPEAT- Elektronik Ürünler Çevresel Değerlendirme Aracı' altın listesinde farklı ürün çeşitleriyle yer almayı başardı. EPEAT (Elektronik Ürünler Çevresel Değerlendirme Aracı) sistemi, kullanıcıları masaüstü bilgisayarları, dizüstü bilgisayarları ve monitörleri, çevresel özelliklerine bakarak değerlendirme, karşılaştırma ve seçme konusunda aydınlatıyor.

Elektronik ürünleri çevre performansları bakımından üç katmanda değerlendiren EPEAT, Bronz, Gümüş ve Altın seviyelerinde kategorilendirme yapıyor. Ürünlerin çevresel sorumluluk konusunda en yüksek standartlar kullanılarak (zorunlu tutulan 23 ayrı kriter) üretilmesi koşulu ile yer alınabilen EPEAT'in Gold listesinde Lenovo’nun 8 dizüstü ve 27 masaüstü bilgisayarı modeli ile 24 ayrı monitörü bulunuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/59-farkli-lenovo-urunune-epeat-gold-derecesi_66418.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!