Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

8 Yeni Millet Bahçesi İçin Düğmeye Basıldı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 8 yeni millet bahçesinin ihalesini ocak ve şubat ayları içerisinde gerçekleştirecek.

yapi.com.tr
8 Yeni Millet Bahçesi İçin Düğmeye Basıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın en büyüğü Atatürk Havalimanı arazisi üzerinde olmak üzere Türkiye'nin çeşitli kentlerinde hayata geçirileceğini açıkladığı 'Millet Bahçeleri' için düğmeye basıldı.

Emlak Kulisi'nde yer alan habere göre; TOKİ 8 yeni Millet Bahçesi projesinin ihalesini ocak ve şubat ayları içerisinde gerçekleştirecek.

1-Elazığ Millet Bahçesi
Elazığ Millet Bahçesi Yapım İşi ihalesi 28 Ocak 2019 tarihinde saat 14:30'da gerçekleştirilecek.

2-Sakarya Millet Bahçesi
Sakarya İli Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 6 Şubat 2019 tarihinde saat 14:30'da gerçekleştirilecek.

3-Samsun Millet Bahçesi
Samsun İli Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 13 Şubat 2019 tarihinde saat 14:30'da gerçekleştirilecek.

4-İstanbul Kayabaşı Millet Bahçesi
İstanbul İli Başakşehir ilçesi, Kayabaşı Mevkiinde yapılacak olan Kayaşehir 2.,-3.,-4. etaplar Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 14 Şubat 2019 tarihinde saat 14:30'da gerçekleştirilecek.

5-Ankara Millet Bahçesi
Ankara İli İmrahor Vadisi 1.Etap Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlenmesi İşi ihalesi 18 Şubat 2019 tarihinde saat 15:00'de gerçekleştirilecek.

6-Eskişehir Millet Bahçesi
Eskişehir İli Millet Bahçesi Millet Bahçesine Ait Kapalı Otopark ve Sosyal Donatılar İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 7 Şubat 2019 tarihinde saat 14:30'da yapılacak.

7-Mersin Millet Bahçesi
Mersin Millet Bahçesi ile Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 19 Şubat 2019 tarihinde saat 14:30'da gerçekleştirilecek.

8-Sivas Millet Bahçesi
Sivas Millet Bahçesi ile Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 27 Şubat 2019 tarihinde saat 14:30'da gerçekleştirilecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/8-yeni-millet-bahcesi-icin-dugmeye-basildi_170138.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!