Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

9 Ülkenin Gayrimenkul İşini Türkiye’den Yönetecekler

Gayrimenkul danışmanlık şirketi Century 21’de, Balkanlar’daki sekiz ülke ve Almanya’nın yönetimi Türkiye’ye bağlandı. Şirketin Genel Müdürü Ahmet Rauf Saatçi, "Century 21 bünyesinde ilk defa bir ülkeye bu kadar ülke emanet ediliyor" dedi.

Hürriyet Gazetesiayrimenkul danışmanlık şirketi Century 21’de, Balkanlar’daki sekiz ülke ve Almanya’nın yönetimi Türkiye’ye bağlandı. Şirketin Genel Müdürü Ahmet Rauf Saatçi, "Century 21 bünyesinde ilk defa bir ülkeye bu kadar ülke emanet ediliyor" dedi.

Gayrimenkul danışmanlık şirketi Century 21-Uzel Emlak Hizmetleri, Almanya başta olmak üzere Sırbistan, Karadağ, Azerbaycan, Macaristan, Slovakya, Slovenya, Hırvatistan ve Bosna Hersek gibi ülkelerin aralarında bulunduğu Doğu Avrupa ülkelerinin merkezi oldu. Şirketin Genel Müdürü Ahmet Rauf Saatçi de tüm Doğu Avrupa ülkelerinin Bölge Direktörü olarak atandı. Century 21 Türkiye’ye, bu kadar ülkenin bağlanmasının nedeni olarak firmanın son bir yılda, kira sigortası, tadilat ve taşıma hizmetleri gibi gayrimenkul danışmanlığını tamamlayan birçok yeni hizmeti piyasaya sunmadaki başarısı olarak görülüyor.

Başarımız nedeniyle bağlandı:
Century 21-Uzel Emlak Hizmetleri Genel Müdürü Ahmet Rauf Saatçi, Century 21 bünyesinde ilk defa bir ülkeye bu kadar ülkenin emanet edildiğibi belirterek, "Bu ülkelerin bize bağlanmasında başarı önemli faktör. Bir yıl içince yaptıklarımızı gören merkezimiz bu kararı aldı. Century 21’de tek başarı unsuru, ofis açmak değil. Yönetimin nasıl çalıştığına, ne kadar katma değer sağladığına önem veriliyor" dedi.

Balkanlar bizden öğrenecek:
Türkiye’deki başarılarını kendilerine bağlanan ülkelerde de göstermeyi hedeflediklerini aktaran Saatçi, Balkan ülkelerinin Türkiye’den öğreneceği çok şey olduğunu, Türkiye’nin de Almanya’dan çok şey öğreneceğini kaydetti. Saatçi, bir yıl içinde Century 21 Türkiye olarak, 55 ofis satışı ile Avrupa’nın en çok franchise satışı gerçekleştiren ülkesi konumuna geldiklerini anlattı. Türkiye’ye 9 ülkenin bağlanmasıyla burada başarılı olan bir sistemi diğer ülkelerde uygulamalarının istendiğini dile getiren Saatçi, "Müşteri hizmetlerini, çağrı merkezini, sigortacılığı, nakliye ve tadilatla ilgili ek hizmetleri ilk biz sunduk. Balkan ülkeleri bizim alanımızda doğal bir süreçte. Deneyimlerimizden yararlanacaklar. Almanya gibi bir pazarın bize teslim ediliyor olması önemli. Buralardan ilginç uygulamalar görüp Türkiye’ye getirebiliriz. Bizim onlara, onların da bize katacağı çok şey var" diye konuştu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/9-ulkenin-gayrimenkul-isini-turkiyeden-yonetecekler_46791.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Çuhadaroğlu S 50 Sistemi

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!