Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

A4 Mimarlık'tan Aklı Estetikle Buluşturan Mutlu Bina: Tellcom

İşyeri ve konut projelerinde konsept tasarımlarıyla öne çıkan A4 mimarlık, Tellcom projesinde aklı ve estetiği bir araya getirerek çalışanların verimliliğini artıracak ‘mutlu bina’yı yarattı. A4 Mimarlık, Turkcell grup şirketlerinden Tellcom için hazırladığı proje kapsamında Esentepe’deki seçkin yapılardan Karamancı Plaza'yı çalışanların

yapi.com.tr
A4 Mimarlık'tan Aklı Estetikle Buluşturan Mutlu Bina: Tellcom

İşyeri ve konut projelerinde konsept tasarımlarıyla öne çıkan A4 mimarlık, Tellcom projesinde aklı ve estetiği bir araya getirerek çalışanların verimliliğini artıracak ‘mutlu bina’yı yarattı. A4 Mimarlık, Turkcell grup şirketlerinden Tellcom için hazırladığı proje kapsamında Esentepe’deki seçkin yapılardan Karamancı Plaza'yı çalışanların mutluluğunu ve verimliliğini artıracak akıllı binaya dönüştürüldü. 8 bin 500 m2 büyüklüğünde, 800 kişi kapasiteli binada, iş ve çalışan verimliliğini artıran hiçbir detay unutulmadı.

A4 Mimarlık, Tellcom projesi kapsamında bina içinde çok özellikli mekânlar tasarladı. Özel bir videowall sistemini de içine alan, Türkiye’nin her noktasına network sistemi ile bağlantı sağlayan ve konferans tipi çalışma düzeni ile tasarlanmış olan NCC (Network Control Center), 800 kişi kapasiteli ofis sistemi, modern tasarımıyla öne çıkan konferans salonuyla ve tüm detaylarıyla tamamlandı. Projede çatı katındaki ışık verimi yüzde 80 artırılarak, çalışanlar için kafeterya ve fitness salonlarından oluşan sosyal alanlar oluşturuldu.

A4 Mimarlık Genel Koordinatörü Mimar Erdem Argun, mimari anlayışlarında tasarım kadar fonksiyonelliğin de önemli olduğunu vurgulayarak, “Taahhüt ettiğimiz projeleri en kısa zamanda, en düşük maliyet ve en iyi kalite anlayışıyla gerçekleştiriyoruz. Tüm projelerimizde mekanlarda zamanlarını geçirecek olan insanların mutluluğunu esas alıyoruz, bu projemizde de Tellcom’un genç ve yenilikçi konumlamasına uyan bir tasarım yaptık” diye konuştu.

A4 Mimarlık

2004’te Mimar Erdem Argun ve Mimar Argun Alıcı tarafından kuruldu. A4 Mimarlık, orta ve büyük ölçekli ofisleri, endüstriyel yapıları, konut ve turizm yapılarını, stüdyo, showroom, mağaza ve finansal kuruluşlar gibi projeleri, profesyonel bakışını katarak  müşterilerinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda oluşturuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/a4-mimarliktan-akli-estetikle-bulusturan-mutlu-bina-tellcom_63506.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!