Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

AB, Türkiye İle "Çevre" Konuşacak

AB Dönem Başkanı İsveç’in, Avrupa İşlerinden Sorumlu Bakanı Malmström, Türkiye’nin AB sürecine destek verirken "Çevre" başlığında müzakereleri başlatmayı planlıyor... İsveç'in Avrupa İşlerinden Sorumlu Bakanı Cecilia Malmström, İsveç olarak müzakerelerin daha da ileriye götürülmesi için çalışacaklarını söyledi.

ntvmsnbc
AB, Türkiye İle "Çevre" Konuşacak

AB Dönem Başkanı İsveç’in, Avrupa İşlerinden Sorumlu Bakanı Malmström, Türkiye’nin AB sürecine destek verirken “Çevre” başlığında müzakereleri başlatmayı planlıyor...

İsveç'in Avrupa İşlerinden Sorumlu Bakanı Cecilia Malmström, İsveç olarak müzakerelerin daha da ileriye götürülmesi için çalışacaklarını söyledi.

Türkiye ile diyaloglarının çok iyi olduğunu ve müzakerelerin sürdürülmesinin önemli olduğunun altını çizen Malmström,Türkiye'yle 'Çevre' başlığında müzakereleri başlatmayı planladıklarını kaydetti.

Türkiye ile ilgili bazı Avrupa ülkelerinin AB kararlarının ruhuna aykırı müzakerelerin kesilmesi çağrılarını AB kararlarıyla çelişen açıklamalar olarak niteleyen Cecilia Malmström, tüm AB üyesi ülkelerin onayı doğrultusunda müzakerelerin başlatıldığını hatırlattı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ab-turkiye-ile-cevre-konusacak_72039.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!