Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

ACO Sochi Kış Olimpiyatları’na Damgasını Vurdu

Su yönetimi ve drenaj alanında dünya lideri olan ACO, Sochi Kış Olimpiyatları’nın tercih edilen markası oldu.

yapi.com.tr
ACO Sochi Kış Olimpiyatları’na Damgasını Vurdu

1972 Münih Olimpiyatları’ndan itibaren ACO spor kanalları tüm dünya genelindeki olimpiyat tesislerinde kullanılıyor. Su yönetimi ve drenaj alanında dünya lideri olan ACO, spor tesislerindeki başarısını ve tecrübesini Sochi Olimpiyatları’nda da kanıtladı.

ACO Türkiye’nin Satış Direktörü Hüseyin Arslan, Sochi Kış Olimpiyatları için yapılan yatırımlar içerisinde otoyollar, tramvay hatları, oteller ve altyapı çalışmalarının olduğunu belirterek, yatırım hacminin 30 milyar Euro’yu bulduğunu söyledi.

Sochi Kış Olimpiyatları’nda ACO Türkiye olarak Krasnador bölgesine bağlı Krasnaya Polyanna’da 540 ve 960 metre yükseklikteki otellerin projelerine dahil olduklarını ifade eden Arslan, “Projelerin toplam inşaat alanı 1 milyon metrekareyi buldu. Bu projede otel mutfakları için endüstriyel paslanmaz drenaj sistemleri ve yağ ayırıcılarımız, banyolar için ise ACO duş kanalları, easy flow yer süzgeçleri kullanıldı” dedi.

Dünyadaki birçok olimpiyat stadında ACO ürünlerinin kullanıldığının altını çizen Hüseyin Arslan, “60 yılı aşkın drenaj sistemleri üretimi tecrübesiyle ACO dünyada 100 milyon metrenin üzerinde drenaj kanalı tedariki sağlamıştır. ACO ürünlerinin spor alanlarında başarısı da çok yüksek. ACO ürünlerinin kullanılmadığı olimpiyat tesisi neredeyse yok gibidir. Sochi Olimpiyatları’nda da ACO’nun tercih edilmesinden dolayı büyük mutluluk duyuyoruz" ifadesini kullandı.

 

http://www.yapi.com.tr/haberler/aco-sochi-kis-olimpiyatlarina-damgasini-vurdu_116765.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!