Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

ADASU'dan 6 Ayda 12 Milyon YTL'lik Altyapı

Adapazarı Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ADASU) Genel Müdürü Rüstem Keleş, 2007 yılının ilk yarısında 35 bin metre uzunluğunda içmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyu altyapı şebeke inşaatı gerçekleştirdiklerini söyledi.

Zaman Gazetesidapazarı Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ADASU) Genel Müdürü Rüstem Keleş, 2007 yılının ilk yarısında 35 bin metre uzunluğunda içmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyu altyapı şebeke inşaatı gerçekleştirdiklerini söyledi.

Keleş, 2007'nin ilk yarısında hayata geçirilen 72 altyapı projesinin maliyetinin ise 12 milyon YTL olduğunu belirtti. Keleş, yaptığı yazılı açıklamada, 2007 yılının ilk yarısında önemli altyapı projelerine imza attıklarını kaydetti. Yılın ilk yarısında 72 altyapı projesinin hayata geçirildiğini kaydeden Keleş, ocak-haziran ayları arasında 35 bin metre uzunluğunda altyapı inşaatı gerçekleştirdiklerini ve bu projelerin maliyetinin 12 milyon YTL olduğunu ifade etti. Bu yıl içerisinde gerçekleştirdikleri en önemli projenin içmesuyu projesi olduğunu anlatan Keleş, bu dönem içersinde 18 kilometre uzunluğunda içmesuyu şebeke inşaatını tamamladıklarını dile getirdi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/adasudan-6-ayda-12-milyon-ytllik-altyapi_55094.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!