Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Adres Lobi'de Otel Konforu ve Semt Çarşısı Aynı Çatı Altında Sunulacak

Dumankaya İnşaat, Tuzla-Aydınlı bölgesinde gerçekleştireceği yeni projesi Adres Lobi’yi The Ritz Carlton Otel’de 12 Mayıs Çarşamba günü düzenlenen bir basın toplantısıyla tanıttı. Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Dumankaya ve Uğur Dumankaya, Adres Lobi’nin Tuzla Aydınlı’nın en iyi konumunda diğer Adres projelerine komşu bir arazide,

yapi.com.tr
Adres Lobi'de Otel Konforu ve Semt Çarşısı Aynı Çatı Altında Sunulacak

Dumankaya İnşaat, Tuzla-Aydınlı bölgesinde gerçekleştireceği yeni projesi Adres Lobi’yi The Ritz Carlton Otel’de 12 Mayıs Çarşamba günü düzenlenen bir basın toplantısıyla tanıttı. Toplantıda Dumankaya İnşaat Pazarlama ve Satış Direktörü Ufuk Kayador’un gerçekleştirdiği Adres Lobi proje sunumunun ardından söz alan Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Dumankaya ve Uğur Dumankaya, Adres Lobi’nin Tuzla Aydınlı’nın en iyi konumunda diğer Adres projelerine komşu bir arazide, otel konforunu aratmayacak nitelikteki donatıları ve bölgenin ihtiyaçlarını karşılayabilecek çarşısıyla farklı bir konseptte geliştirildiğini söylediler.

Adres Lobi’yi diğer konut projelerinden ayıran en önemli özelliğinin adından da anlaşılacağı gibi yüksek tavanlı görkemli lobisi ve otel konforunu aratmayacak nitelikteki donatıları olduğunu belirten Ali Dumankaya;“ Tuzla-Aydınlı bölgesi kısa sürede İstanbul’un en hızlı gelişen ve değerlenen semtlerinden birisi oldu. Daha önce Adres projesinin farklı 4 etabı ile tüketicilere bölgede ciddi bir yatırım fırsatı sunduk.  Bu yatırım fırsatını Adres Lobi ile geliştirerek farklılaşmış bir konseptte tüketicilerin beğenisine sunarak sürdürüyoruz” dedi.

Uğur Dumankaya ise,  “Adres Lobi projesi diğer Adres projelerinin hemen yakınında 3 tarafı cadde ve bulvarlarla çevrili merkezi bir konumda bulunuyor. Hızla gelişen ve değerlenen Tuzla-Aydınlı bölgesinin ihtiyaçlarını göz önüne alarak geliştirdiğimiz projede 41 adet ticari alan ile bölgeye bir semt çarşısı kazandırmak istedik. Adres Lobi tamamlandığında gerek konumu gerekse de sunduğu nitelikleriyle Tuzla-Aydınlı’nın kalbinin attığı yer olacak” dedi.

Adres Lobi en son bilişim teknolojisine sahip dairelerden oluşuyor

Toplantıda bir sunum gerçekleştirerek Adres Lobi hakkında bilgiler veren Dumankaya Pazarlama ve Satış Direktörü Ufuk Kayador, Anadolu Yakası’nın önemli merkezlerinden birisi haline gelen Tuzla-Aydınlı’daki Adres Lobi’nin, otel konforunu aratmayan donatıları ile bölgenin semt çarşısı niteliğindeki ticari alanlarıyla farklılaştığını bu sebeple bölgenin böylesine önemli ihtiyaçlarını karşılayacak Adres Lobi’nin hem yatırım hem de oturum için son derece uygun bir proje olduğunu söyledi.

TÜMÜNÜ GÖSTERSONRAKİ SAYFA HABERİN DEVAMI:   1  |   2
ETİKETLER: gayrimenkul firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/adres-lobide-otel-konforu-ve-semt-carsisi-ayni-cati-altinda-sunulacak_79423.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!