Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Ağaoğlu'nu Yanına Alan Net Borçlarını Ödüyor

Net Holding ile Ağaoğlu İnşaat Grubu arasında yapılan arsa satışı ve hasılat paylaşımını içeren anlaşma çerçevesinde Bodrum/Milas projesinin çalışmalarının sürdüğü ve alacaklı bankalar konsorsiyumu ile Net Grubu arasında imzalanan Finansal Yeniden Yapılandırma Sözleşmesi çerçevesindeki ödemelerin Ağaoğlu'ndan yapılan tahsilatlarla yerine

Referans Gazetesib> Net Holding ile Ağaoğlu İnşaat Grubu arasında yapılan arsa satışı ve hasılat paylaşımını içeren anlaşma çerçevesinde Bodrum/Milas projesinin çalışmalarının sürdüğü ve alacaklı bankalar konsorsiyumu ile Net Grubu arasında imzalanan Finansal Yeniden Yapılandırma Sözleşmesi çerçevesindeki ödemelerin Ağaoğlu'ndan yapılan tahsilatlarla yerine getirildiği bildirildi.

Net Holding, Ağaoğlu ile anlaşmadan elde edeceği 83 milyon dolarlık gelirle bankalara olan borçlarını kapatmayı planlıyor. Net Turizm'in cuma günü yaptığı açıklamaya göre proje için Milas belediyesi nezdinde başlatılan imar çalışmaları kesinleşti. Şirket Kuzey Kıbrıs'taki Mare Monte Otel ve 352 dönümlük arazinin 49 yıllığına kiralanması için açılan ihaleyi kazandı ve ilgili yasal prosedür ve onay işlemleri KKTC makamlarında devam ediyor. Net Turizm mülkiyetinde bulunan Lefkoşa'daki 3,600 metrekare arazi üzerinde de beş yıldızlı bir otelin temel atma töreni 12 Mayıs'ta yapılacak ve otelin bir yıl içerisinde hizmete sokulması planlanıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/agaoglunu-yanina-alan-net-borclarini-oduyor_53828.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!