Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

AIG Sigorta'dan Pahalı Konutlar için Sigorta

AIG Sigorta A.Ş., yüksek bedelli konutlar için birçok teminatı birarada bulunduran 'Konutlüks' adlı bir konut poliçesi hazırladı. Konutlüks ile konutlarda karşılaşılabilecek tüm risklerle beraber, sigortalı için, tüm dünyada geçerli olmak üzere geniş kapsamlı 3'üncü şahıs sorumluluk ve ferdi kaza teminatlarının da eklendiği duyuruldu.

Milliyet GazetesiIG Sigorta A.Ş., yüksek bedelli konutlar için birçok teminatı birarada bulunduran 'Konutlüks' adlı bir konut poliçesi hazırladı. Konutlüks ile konutlarda karşılaşılabilecek tüm risklerle beraber, sigortalı için, tüm dünyada geçerli olmak üzere geniş kapsamlı 3'üncü şahıs sorumluluk ve ferdi kaza teminatlarının da eklendiği duyuruldu.

Konutlüks poliçesinde sigortalının işsiz kalması durumunda doğal gaz, elektrik ve su faturaları ödenecek. Sigortalının konut içerisinde uğrayacağı zararlarla tüm dünyada geçerli olmak üzere seyahat halindeyken kişisel eşyaları, kredi kartı, pasaport, nakit para veya dövizinin çalınması sonucunda oluşabilecek zararları karşılanacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/aig-sigortadan-pahali-konutlar-icin-sigorta_55825.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!