Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Akademi Çuhadaroğlu Dersbaşı Yaptı

Vergi konusunda ülkemizdeki en önemli isimlerden biri olan Prof. Dr. Şükrü Kızılot, “İşadamı yönünden vergi uygulamaları ve özel vergi avantajları” konulu konferansıyla büyük ilgi gördü. Mövenpick Otel’de yapılan konferansta, karmaşık konuları basit ve esprili üslubuyla anlatan Kızılot, katılımcılara çok önemli mesajlar verdi. Kızılot, bir işletme

yapi.com.tr
Akademi Çuhadaroğlu Dersbaşı Yaptı

Çuhadaroğlu, hayata geçirdiği 'Akademi Çuhadaroğlu' ile iş dünyasında ve alüminyum sektöründe bir 'okul' olma nosyonunu da pekiştiriyor. Akademi Çuhadaroğlu, alüminyum sektörünün gelişmesine katkıda bulunmak, sahip olduğu teknik bilgi ve becerileri, hem Çuhadaroğlu bayilerine, hem mimarlık fakültesi öğrencilerine, hem de sektör çalışanlarına aktarmak ve dünyadaki yenilikleri paylaşmak amacıyla eğitim programları ve konferanslar hazırlamaya başladı. Bu kapsamdaki etkinliklerden ilki Prof. Dr. Şükrü Kızılot’un konferansı ile start aldı.

Soldan sağa: Prof. Şükrü Kızılot, Gülin Çuhadaroğlu, Çuhadaroğlu Genel Müdürü Kenan Aracı, Çuhadaroğlu Holding CEO’su Nejat ÇuhadaroğluVergi konusunda ülkemizdeki en önemli isimlerden biri olan Prof. Dr. Şükrü Kızılot, “İşadamı yönünden vergi uygulamaları ve özel vergi avantajları” konulu konferansıyla büyük ilgi gördü. Mövenpick Otel’de yapılan konferansta, karmaşık konuları basit ve esprili üslubuyla anlatan Kızılot, katılımcılara çok önemli mesajlar verdi. Kızılot, bir işletme sahibinin kendisi için yol gösterici olabilecek ilgili mevzuatları bilmesinin önemini ve bu konular hakkındaki gelişmeleri  takip etmenin gerekliliğini vurguladı.

Konuşmasını yaşanmış örneklerle süsleyen ve çarpıcı öyküler anlatan Kızılot, konferansta, şahıs şirketleri, limited ve anonim şirketleri yönünden vergi uygulamaları ile KDV, vergi ve istihdam uygulamalarındaki güncel gelişmeler hakkında bilgi verdi. Akademi Çuhadaroğlu’nun bu tür eğitimleri vermesinin çok önemli olduğunu belirten Kızılot, bu tür şirketlerin az olduğunu söyledi ve Çuhadaroğlu yetkililerini kutladı.

Prof. Dr. Şükrü Kızılot’un, 53 adet kitabı, 3 binin üzerinde de makalesi bulunuyor. Akademi Çuhadaroğlu eğitim toplantıları ve konferansları ilgi çekecek farklı konularla her ay tekrarlanacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/akademi-cuhadaroglu-dersbasi-yapti_61996.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!