Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Akaret'lere Büyük Ödül

Dünyanın en önemli gayrimenkul enstitülerinden Urban Land Institute’in (ULI) her yıl düzenlediği ULI Global Awards for Excellence yarışmasında, şehirciliğe katkısı olan ve mimari açıdan dünya genelinde en göze batan projeler yarışıyor. Yarışmaya bu yıl 17 ülkeden 39 proje katıldı ve 11 tanesi finale çıkmayı başardı. Organizasyonun başından beri en

Hürriyet Gazetesi
Akaret'lere Büyük Ödül

Şehircilik ve mimari alanda dağıtılan, dünyanın en prestijli ödüllerinden ULI Global Awards for Excellence’ı bu yıl bir Türk projesi kazandı. Serdar Bilgili, 17 ülkeden 39 projenin katıldığı yarışmada, Akaretler Sıraevler projesiyle birinci olmayı başardı.

17 ülke yarıştı

Dünyanın en önemli gayrimenkul enstitülerinden Urban Land Institute’in (ULI) her yıl düzenlediği ULI Global Awards for Excellence yarışmasında, şehirciliğe katkısı olan ve mimari açıdan dünya genelinde en göze batan projeler yarışıyor. Yarışmaya bu yıl 17 ülkeden 39 proje katıldı ve 11 tanesi finale çıkmayı başardı. Organizasyonun başından beri en çok dikkat çeken proje ise Akaretler Sıraevler’di. İpi göğüsleyen de yine bu proje oldu.

Bu proje hayalimdi

Ödül töreni, Londra’da ING Bankası’nın binasında düzenlendi. Projeyi hayata geçiren ünlü işadamı Serdar Bilgili, ödülünü ULI Jüri Heyeti Başkanı Ian Hawksworth’dan aldı. Bilgili, Avrupa’nın ikinci büyük renovasyon projesi olan Akaretler Sıraevler’i gerçekleştirmeyi çok önceden kafasına koyduğunu ve bu projenin hayali olduğunu söyledi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/akaretlere-buyuk-odul_70424.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!