Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Akasya Göl’ün Satışları Devam Ediyor

İstanbul Acıbadem’de hayata geçirilen Akasya Göl evlerinin şehirden kopmadan, doğanın dinginliğini ve şehrin enerjisini hissettirecek benzersiz bir proje olarak hazırlandığına dikkat çeken SAF Gayrimenkul Genel Müdürü Oray Demirel, “Akasya Göl ‘su’ temalı peyzajıyla projenin en etkileyici etaplarından biri. Bu nedenle Akasya Koru’da yakaladığımız

yapi.com.tr
2 Akasya Göl’ün Satışları Devam Ediyor

Sinpaş’ın gayrimenkul alanındaki deneyimini Akkök grubunun alışveriş merkezi anlayışı ile birleştiren SAF Gayrimenkul, Akasya projesinin ikinci etabı olan Akasya Göl evlerinin satışına devam ediyor. İstanbul Acıbadem’de hayata geçirilen Akasya Göl evlerinin şehirden kopmadan, doğanın dinginliğini ve şehrin enerjisini hissettirecek benzersiz bir proje olarak hazırlandığına dikkat çeken SAF Gayrimenkul Genel Müdürü Oray Demirel, “Akasya Göl ‘su’ temalı peyzajıyla projenin en etkileyici etaplarından biri. Bu nedenle Akasya Koru’da yakaladığımız satış grafiğinin, sektörde yaşanan hareketlenmenin de etkisiyle bu etapta ivme kazanarak artacağına inanıyoruz” dedi. 

Demirel, Akasya Acıbadem projesinin kentin merkezinde, kentin dışına çıkmadan şehir hayatının tüm güzelliklerinin yaşanabileceği bir noktada olmasının büyük bir ayrıcalık olduğunu belirtti. Köprülere ve bağlantı yollarına yakınlığı nedeniyle buradan Bağdat Caddesi’ne yürüyüşe veya Bebek’e kahvaltıya gitmek arasında hiç fark olmadığını söyledi. Akasya’nın mimari yapısıyla bir konut projesinden çok, yeni bir yaşam merkezi olduğunun altını çizen Oray Demirel, “Kısa bir süre sonra kentin çekim merkezi haline geleceğiz. Projemizde yer alan alışveriş merkezi, amfitiyatrolarımızda düzenlenecek etkinlikler ve kumsallı havuzumuz gibi farklı sosyal olanaklarımız benzersiz mimari yapımızla birleşince, Akasya Acıbadem’de yaşamanın ayrıcalığı da gözler önüne serilecek” diye konuştu.

Oray Demirel, villa yaşantısını Akasya Göl’ün az katlı bloklarına taşıdıklarını belirterek şunları söyledi:  “Bu etaptaki giriş katları göl ile eşit seviyede bulunduğundan göl kenarında bir villada yaşıyormuş hissi yaratıyor. Ancak biz üst katları da unutmadık ve gerçek çim döşenmiş kat bahçeleri oluşturduk. Her bloğun en üst katındaki çatı dublekslerindeki yaklaşık 70 metrekarelik teraslar ise daireye özel havuzlarla birleşerek benzersiz bir keyif yaşatacak.”

İstanbul’a en güzel bakış

Toplam 458 adet konuttan oluşan Akasya Göl, 3 ila11 kat arasında değişen 13 bloğun yanı sıra, 36 katlı kulesinde farklı büyüklüklerde tasarlanmış alternatifler sunuyor. 12. kattan sonra deniz manzarası bulunan ve Adalar’ı gören kulenin 35. ve 36. katlarında ise 'penthouse evler' yer alıyor.  259 metrekarelik bir konut alanını 72 metrekareye varan kat bahçeleriyle genişleten 'penthaus'lar keyifli bir yaşam alanını  panoramik bir şehir manzarası ile buluşturuyor. Peyzajı su teması olan Akasya Göl etabının içinde, 300 metre boyunda, travertenlerin ve şelalelerin yer aldığı, genişliği yer yer 31 metreyi bulan bir gölet bulunuyor.

Akasya Göl evleri yaklaşık 400 bin TL ile 3 milyon TL arasında satışa sunuluyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/akasya-golun-satislari-devam-ediyor_72726.html

Read Comment Section
2 Yorum Yorum Yaz
  • akasya göl etabının son durumunun görüntüsü var mıdır? YANITLA
  • Merhaba; Semtimize böylesine muhteşem bir projeyi kazandırdığınız için kutluyor ve çok teşekkür ediyorum öncelikle. Şu şırada yönetsel anlamda uyguladığınız sistem nedir bilmiyorum, profesyonel site yöneticisine ihtiyacınız var mı? gezercandeger@yahoo.com.tr YANITLA
2 yorumdan 2 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!