Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Akbank 'Private Banking' Şubelerinin Aydınlatma Konsepti Tepta’dan

Mart 2001’de kurulan ve tamamen müşterisinin ihtiyaç ve hedeflerine uygun, gerçek anlamda kişiye özel alternatifler üreten Akbank Private Banking, 2007 yılından bu yana özel müşterilerini özel şubelerde ağırlıyor. Konsept tasarımı Karapınar Mimarlık’tan Can Karapınara’a ait olan şubelerin aydınlatma konseptini ise Tepta Aydınlatma oluşturdu.

yapi.com.tr
Akbank 'Private Banking' Şubelerinin Aydınlatma Konsepti Tepta’dan

Mart 2001’de kurulan ve tamamen müşterisinin ihtiyaç ve hedeflerine uygun, gerçek anlamda kişiye özel alternatifler üretme iddiasını taşıyan Akbank Private Banking, 2007 yılından bu yana özel müşterilerini özel şubelerde ağırlıyor. Konsept tasarımı Karapınar Mimarlık’tan Can Karapınar’a ait olan şubelerin aydınlatma konseptini ise Tepta Aydınlatma oluşturdu.

Bankanın, İstanbul’da 4. Levent merkez şubesi dışında Nişantaşı, Kozyatağı, Suadiye ve Bakırköy şubelerinden sonra Etiler şubesi de hizmete girdi. İstanbul dışında ise Ankara, Adana, Bursa ve İzmir şubeleri, yeni konseptle açılan şubeler.

Şubelerde kullanılan ürünler

Şube girişlerinde 4 üniteden oluşan iGuzzini Compact tavan gömme, yine girişte banko üzerinde Studio Italia Design Surf beyaz yatay sarkıt ve banko arkalarında iGuzzini Quasar wall-washer spotlar kullanıldı. Ofisin genel aydınlatması ise endirekt iGuzzini Wide armatürlerle sağlandı. Koridorlar ve mutfak gibi tali hacimlerde ise iGuzzini Muna plafonyerler ve koridorlarda da iGuzzini Sistema Easy kullanıldı. Tuvalet aynalarının yanlarındaki aplikler ise iGuzzini Clip.

http://www.yapi.com.tr/haberler/akbank-private-banking-subelerinin-aydinlatma-konsepti-teptadan_78244.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!