Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Akdeniz Sahil Yolu 2019'da Bitecek!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan, "Akdeniz Sahil Yolu'nun hepsinde tüneller, viyadükler, köprüler, bölünmüş yollar dahil çalışmalarımız devam ediyor." dedi.

yapi.com.tr/AA
Akdeniz Sahil Yolu 2019'da Bitecek!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan, "Akdeniz Sahil Yolu'nun hepsinde tüneller, viyadükler, köprüler, bölünmüş yollar dahil çalışmalarımız devam ediyor. 2018 sonuna kadar yüzde 90 üzerinde, 2019'da da tamamını bitirmiş olacağız" dedi.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, TBMM Genel Kurulunda, Bakanlığı ve bağlı kurumların bütçeleri üzerinde Hükümet adına yaptığı konuşmaya, bakanlığı bünyesinden hizmet veren herkese teşekkür ederek başladı.

Bakanlığının ulaştırma, denizcilik ve haberleşme alanında on dört yılda harcadığı paranın 308 milyar 700 milyon lira olduğunu, karayollarına ise bugüne kadar 196 milyar lira harcandığını belirten Arslan, 6 bin 100 kilometrelik bölünmüş yolun üzerine 18 bin 900 kilometre yaptıklarını söyledi.

Muhalefet milletvekillerinin konuşmaları sırasında Akdeniz Sahil Yolu projesine yönelik eleştirilerde bulunduklarını hatırlatan Arslan, "Akdeniz Sahil Yolu'nun yürümediği söylendi. Akdeniz Sahil Yolu'nun hepsinde tüneller, viyadükler, köprüler, bölünmüş yollar dahil çalışmalarımız devam ediyor. 2018 sonuna kadar yüzde 90 üzerinde, 2019'da da tamamını bitirmiş olacağız." dedi

http://www.yapi.com.tr/haberler/akdeniz-sahil-yolu-2019da-bitecek_152699.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!