Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

AKG Gazbeton BAU 2009'da

Avrupa'nın en önemli yapı fuarı Bau 2009, 12 -17 Ocak tarihleri arasında Münih’te düzenleniyor. Bau Fuarı’na katılan AKG Gazbeton, fuarda yüzde 100 Türk sermayesi ile üretilen gazbeton ürünlerini, Avrupa yapı sektörü profesyonellerine yakından tanıtma imkanı bulacak.

yapi.com.tr
1 AKG Gazbeton BAU 2009'da

Avrupa'nın en önemli yapı fuarı Bau 2009, 12 -17 Ocak tarihleri arasında Münih’te düzenleniyor.  Bau Fuarı’na katılan AKG Gazbeton, fuarda yüzde 100 Türk sermayesi ile üretilen gazbeton ürünlerini, Avrupa yapı sektörü profesyonellerine yakından tanıtma imkanı bulacak.

40 ülkeden 1.800 den fazla yapı sektörü temsilcisini buluşturan Bau Fuarı, her yıl farklı temalar ile gerçekleştiriliyor. Bu yıl fuar 'enerji tasarrufu sağlayan binalar', 'yenileme ve modernlik' ile 'kapsamlı tasarım' üzerine yoğunlaşıyor. AKG Gazbeton Yönetim Kurulu Üyesi Levent Akgerman, “AKG Gazbeton bu temaların hepsi ile örtüşen modern bir yapı malzemesi olarak ön plana çıkmaktadır. Bau Fuarı’nda ürünümüzün bu yaklaşımlarla nasıl bir uyum içinde olduğunu ve özellikle sağladığı maliyet avantajlarını Avrupalı meslektaşlarımıza örnekleri ile anlatma imkanı bulacağız” dedi.

İzmir ve Kırıkkale fabrikalarında üretilen ürünlerinin yaklaşık yüzde 25’ini aralarında Bulgaristan, Romanya, Yunanistan, Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Ukrayna gibi ülkelerin de bulunduğu 17 ayrı ülkeye ihraç eden AKG Gazbeton, Bau Fuarı ile Almanya ve batı Avrupa’daki yapılanmasını güçlendirmeyi ve yeni iş birlikleri için girişimlerde bulunmayı da hedefliyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/akg-gazbeton-bau-2009da_65765.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • Bonsoir , Je suis Tiémoko Touré Ingénieur-architecte et directeur general de l'entreprise : GBI sarl qui réalise actuellement le plus grand chantier en bâtiment avec les betons cellulaires et avec des planchers en polielit ( Polystyrène enforcé avec des armatures Bau44) et souhaite avoir vos prix exwork du 1m3 de gazbeton ou thermopièrre découpé en bloc de 12.5x20x62.5;08x20x62.5 et05x 20x62.5 dans l'attente d'une reponse favorable je vous adresse mes sincères salutations Tiémoko Touré YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!