Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Akıllı Yatağa Yatırım Yapıp Yaşam Süresini Uzatacak

Krize rağmen başarılı bir grafik yakaladıklarını ve yatırımlarına devam kararı aldıklarını belirten İşbir Sünger Genel Müdürü Metin Gültepe, "Krize rağmen işçi çıkarmadık. Yatak ve uyku konforuna dair tüm ürünlerimizi bir arada sunduğumuz "Uyku Merkezleri"nin sayısını bu yılki hedefimiz olan 80'e çıkarmayı başardık" dedi.

Sabah Gazetesi
Akıllı Yatağa Yatırım Yapıp Yaşam Süresini Uzatacak

Sünger ve yatak üreticisi İşbir, 2008'de 12 bin 500 m2'den 20 bin m2'ye çıkardığı kapasite artışının ardından sağlık konseptli yatak üretimine odaklanacak. Krize rağmen başarılı bir grafik yakaladıklarını ve yatırımlarına devam kararı aldıklarını belirten İşbir Sünger Genel Müdürü Metin Gültepe, "Krize rağmen işçi çıkarmadık. Yatak ve uyku konforuna dair tüm ürünlerimizi bir arada sunduğumuz "Uyku Merkezleri"nin sayısını bu yılki hedefimiz olan 80'e çıkarmayı başardık" dedi. Gültepe, yatak üretim kapasitesini iki katına çıkaracak yatırımlarının da sürdüğünü belirterek, "2006 yılı başından itibaren geçirdiğimiz yeniden yapılanmayla son üç yılda yüzde 330'luk bir büyüme sağladık" dedi.

8 noktadan masaj sistemi

Planladıkları 5 milyon dolarlık yatırımı 2009 yılının üçüncü çeyreğinde tamamlamış olacaklarını dile getiren İşbir Sünger Genel Müdür Yardımcısı İlham Öz ise, doğal soya özlerini kullandıkları Viscostar Nature ürününe 8 noktadan masaj sistemi ile donatarak Viscostar Nature Massage modelini piyasa sunduklarını söyledi. Öz, "Yatak mobilyanın yanında hediye edilen bir promosyon ürünü değil, ciddi bir sağlık ürünü" diye konuştu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/akilli-yataga-yatirim-yapip-yasam-suresini-uzatacak_66097.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!