Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

AKM Yenileniyor

Atatürk Kültür Merkezi'nin yenilenmesine ilişkin İstanbul 2010 Avrupa Kültür başkenti (AKB) Ajansınca gerçekleştirilen ''Atatürk Kültür Merkezi Onarım, Güçlendirme ve Tesisat Sistemlerinin yenilenmesi İşi'' ihalesi sonuçlandı. İhaleyi, katılımcı 15 firma arasından en düşük teklifi veren Özsoy İnşaat Turizm Ticaret A.Ş. 64 milyon 883 bin 308 lira

Sabah Gazetesi
AKM Yenileniyor

Atatürk Kültür Merkezi'nin (AKM) yenilenmesine ilişkin ihale 64 milyon lira bedelle tamamlandı. İhale sözleşmesinin imzalanmasının ardından başlayacak onarım çalışmaları, 7 ay içerisinde tamamlanacak.

Atatürk Kültür Merkezi'nin yenilenmesine ilişkin İstanbul 2010 Avrupa Kültür başkenti (AKB) Ajansınca gerçekleştirilen ''Atatürk Kültür Merkezi Onarım, Güçlendirme ve Tesisat Sistemlerinin yenilenmesi İşi'' ihalesi sonuçlandı. İhaleyi, katılımcı 15 firma arasından en düşük teklifi veren Özsoy İnşaat Turizm Ticaret A.Ş. 64 milyon 883 bin 308 lira 70 kuruşla kazandı. Gerçekleştirilen ihalenin kapsamı AKM'nin statik açıdan güçlendirilmesi, mimari açıdan geliştirilmesi, enerjinin etkin olarak geliştirilmesi, elektromekanik sistemlerin yenilenmesi ve daha iyi hizmet vermesi çalışmalarını içeriyor.

Ayrıca iç bölüm ve dış cephelerin teknolojik donanımları mekân-çevre ilişkisi gözetilerek simgesel dokusu korunmak şartıyla yenilenme kapsamına giriyor. İhale şartlarına göre 15 gün içerisinde sözleşmenin imzalanması ve takibinde 5 gün içerisinde sözleşmenin teslim edilmesi gerekiyor.

İhaleye göre 7 ay içerisinde yenilenme-onarım çalışmalarının bitmesi bekleniyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/akm-yenileniyor-_70892.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!