Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Alarko Carrier, SAP CRM Sistemine Geçiyor

Alarko Carrier, Elsys danışmanlığında SAP CRM projesine başlıyor. Projeyle, iş süreçlerinde merkezi kontrol ve ölçülebilirliği sağlayarak verimliliği artırmak hedefleniyor. Projenin diğer hedefleri ise satış ve stok stratejileri üretilmesini kolaylaştırmak, müşteri ve bayiler üzerindeki kontrolü artırmak, kişilere bağlı hata yapma ihtimalini

yapi.com.tr
Alarko Carrier, SAP CRM Sistemine Geçiyor

Alarko Carrier, Elsys danışmanlığında SAP CRM projesine başlıyor. Projeyle, iş süreçlerinde merkezi kontrol ve ölçülebilirliği sağlayarak verimliliği artırmak hedefleniyor. Projenin diğer hedefleri ise satış ve stok stratejileri üretilmesini kolaylaştırmak, müşteri ve bayiler üzerindeki kontrolü artırmak, kişilere bağlı hata yapma ihtimalini azaltmak, merkezi bilgi bankası oluşturmak, merkezi teklif-teyit altyapısı kurmak, müşteri ve çalışan memnuniyetini artırmak olarak sıralanıyor.

Elsys, hazırlık aşamasından canlı kullanıma geçiş aşamasına kadar, kaynak, zaman, risk, maliyet, kapsam ve entegrasyon yönetimini etkin bir biçimde kontrol edecek. Projenin gelişimini sürekli takip edecek olan Elsys, kaynakların verimli kullanılması, organizasyonel değişim ihtiyaçlarının belirlenmesi ve koordine edilmesi gibi sorumlulukları da üstlenecek.

Proje, genel itibariyle, iş geliştirme ve satış süreci ile stok-sipariş planlaması konularında verimliliğin artırılmasını, müşteri ve çalışan memnuniyetinin yükseltilerek katma değer elde edilmesini öngörüyor.

Proje ile Sistem Satış, Satış Sonrası Hizmetler ve Bayilik Satış grupları ile bunların lojistik birimlerinin tamamının ortak bir platformda senkronize çalışabilmesi ve yönetilebilmesi sağlanacak.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/alarko-carrier-sap-crm-sistemine-geciyor_79533.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!