Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

ALÇIDER Mehmet Tunaman ile Devam Ediyor

Alçı üreticilerini tek bir çatı altında toplamayı amaçlayan Türkiye Alçı Üreticileri Derneği (ALÇIDER) Genel Kurulu, yönetim kurulu seçimi gündemiyle geçtiğimiz günlerde Ankara’da dernek merkezinde bir araya geldi. Yapılan seçim sonucunda Genel Kurul Üyeleri, 2007’den bu yana Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini başarıyla yürüten Mehmet Tunaman’ı

yapi.com.tr
ALÇIDER Mehmet Tunaman ile Devam Ediyor

lçı üreticilerini tek bir çatı altında toplamayı amaçlayan Türkiye Alçı Üreticileri Derneği (ALÇIDER) Genel Kurulu, yönetim kurulu seçimi gündemiyle geçtiğimiz günlerde Ankara’da dernek merkezinde bir araya geldi. Yapılan seçim sonucunda Genel Kurul Üyeleri, 2007’den bu yana Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini başarıyla yürüten Mehmet Tunaman’ı yeniden başkan seçtiler.  

Tunaman, seçim sonrasında yaptığı konuşmada, ALÇIDER’in başlıca misyonu olan alçı ve alçıdan yapılan ürünleri kamuoyuna daha iyi tanıtmak ve bu konuda hem sektör profesyonelleri hem de halk düzeyinde farklı bir bilinç yaratmak amacıyla başladıkları iletişim çalışmalarına destek oldukları için tüm üyelere tek tek teşekkür etti. Alçıyla ilgili tanıtım / iletişim faaliyetlerine yeni dönemde de devam edeceklerini belirten Tunaman, üyelere “ALÇIDER’in gücü gün geçtikçe daha da artacak” mesajını verdi.

Kurucu başkanlığını 1995-2001 dönemleri arasında Prof. Ruhi Kafesçioğlu’nun gerçekleştirdiği ALÇIDER’in yönetim kurulu başkanlığı görevine sırasıyla 2001-2003 döneminde Ümit Gürbüz, 2003-2005 döneminde Mehmet Özaydın, 2005-2007 döneminde Bahattin Daloğlu ve 2007’de ise Mehmet Tunaman getirilmişti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/alcider-mehmet-tunaman-ile-devam-ediyor_67686.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!