Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen
İLİŞKİLİ HABERLER

ALÇIDER Yapı Malzemelerinin...

Alçıdergi'nin İkinci Sayısı Çıktı

Alçı sektörünü derinlemesine inceleyen ikinci sayının kapak konusu, alçının kaderini değiştiren 'Büyük Londra Yangını'. Londra yangının ardından, ilk olarak yangına karşı Fransa’da kullanılmaya başlanmasından dolayı 'Paris Alçısı' adını alan alçının serüvenini gözler önüne seren bu dosya haberi, aynı zamanda yangına karşı alçı kullanımının ne

yapi.com.tr
Alçıdergi'nin İkinci Sayısı Çıktı

Türkiye Alçı Üreticileri Derneği (ALÇIDER), 14’ncü yılına girerken Türkiye’de alçı kullanımının yaygınlaşması konusunda çabalarını, yayın hayatına Ocak ayında başlayan Alçıdergi’nin ikinci sayısı ile sürdürüyor. MPR Pazarlama Halkla İlişkiler’in desteğiyle, Mustafa Kirman editörlüğünde hazırlanan Alçıdergi’nin Nisan - Haziran 2009 aylarını içeren ikinci sayısı, röportajlar, araştırmalar, dosyalar ve sektör haberlerinden oluşuyor.

Alçı sektörünü derinlemesine inceleyen ikinci sayının kapak konusu, alçının kaderini değiştiren 'Büyük Londra Yangını'. Londra yangının ardından, ilk olarak yangına karşı Fransa’da kullanılmaya başlanmasından dolayı 'Paris Alçısı' adını alan alçının serüvenini gözler önüne seren bu dosya haberi, aynı zamanda yangına karşı alçı kullanımının ne kadar önemli olduğunu ortaya koyuyor.

Alçıdergi’nin ikinci sayısına konuk olan önemli portreler, Türkiye’de mimarlığın gelişiminde büyük payı olan, dünyaca ünlü mimarımız Cengiz Bektaş ve Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Yapı Bilgisi Ana Bilim Dalı Yapı Elemanları ve Malzemeleri Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ayşe Balanlı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/alciderginin-ikinci-sayisi-cikti_69169.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!