Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Ali Sami Yen Yeniden İhaleye Çıkıyor

Toplu Konut İdaresi (TOKİ), İstanbul Şişli’deki Ali Sami Yen Stadı arazisi için 24 Mayıs 2010 tarihinde yeni bir ihale yapacağını açıkladı. Arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı modeliyle yapılacak ihale için, istekliler, tekliflerini 24 Mayıs 2010 saat 15:30’a kadar teslim edecekler. İhale evrakları ise aynı yerden 2 bin TL’ye alınacak.

Gazete Habertürk
Ali Sami Yen Yeniden İhaleye Çıkıyor

Toplu Konut İdaresi (TOKİ), İstanbul  Şişli’deki Ali Sami Yen Stadı arazisi için 24 Mayıs 2010 tarihinde yeni bir ihale yapacağını açıkladı. Arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı modeliyle yapılacak ihale için, istekliler, tekliflerini 24 Mayıs 2010 saat 15:30’a kadar teslim edecekler. İhale  evrakları ise aynı yerden 2 bin TL’ye alınacak.

Değerlendirme sonucu uygun görülen isteklilerle 28 Mayıs’ta ikinci oturum yapılacak. 34.6 dönümlük araziyi 16 Nisan 2010’da açık artırmayla satışa çıkarmış ve Aşçıoğlu İnşaat-Nurol İnşaat Ortak Girişimi 416.5 milyon lira ile en yüksek teklifi vermişti. Ancak, İdare, önerilen miktarı iyi bulmasına rağmen daha fazla gelire ihtiyacı olduğunu ifade ederek, ihaleyi iptal etmişti. Aşçıoğlu’nun sahibi Yaşar Aşçıoğlu ise ihalenin yenilenmesi durumunda tekrar katılımcı olacağını kaydetmişti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ali-sami-yen-yeniden-ihaleye-cikiyor_79234.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!