Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Ali Taran İnşaatçı da Oldu

Son dönemde yıldızı yükselen inşaat sektörüne yatırım yapanlara reklamcılar da katıldı. Türkiye'nin en büyük reklamcıları arasında yer alan Ali Taran, kendi adını taşıyan şirket kurdu.

Milliyet Gazetesion dönemde yıldızı yükselen inşaat sektörüne yatırım yapanlara reklamcılar da katıldı. Türkiye'nin en büyük reklamcıları arasında yer alan Ali Taran, kendi adını taşıyan şirket kurdu. Cenajans'ın eski yönetim kurulu üyesi Tuncer Gürsel, ünlü organizatör Ahmet San ile birlikte inşaat sektörüne adım attı.

50 bin YTL sermayeli
Ali Taran Özel Projeler Tasarım Mimarlık ve İnşaat adını taşıyan şirket 50 bin YTL sermayeli. Şirketin yönetim kurulunda Ali Taran'a ilave olarak Naci Cem Öncel ve Sevgi Tuncel görev yapıyor. Şirketin faaliyet alanları arasında şunlar sayılıyor: Resmi ve özel her nevi inşaat taahhüdünde bulunmak. İhalelere girmek. Her türlü inşaatın plan-proje tanzimini statik ve kesin hesap ve müşavirlik hizmetlerini yapmak.

Tanıtım Sektörü Eşgüdüm ve Araştırma Derneği (TASEAD) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Cenajans'ın eski yönetim kurulu üyelerinden Tuncer Gürsel, ünlü organizatör Ahmet San ile birlikte PDD Özel Gayrimenkul Projeleri Geliştirme ve Uygulama İnşaat'ı kurdu. Şirket inşaat ve dekorasyon işlerine yoğunlaşacak.

İnşaatçılar da elektrik üretecek
Reklamcılar inşaat sektörüne girerken inşaat şirketlerinden Enka da ilk termik santralını kurmak için düğmeye bastı. Makyol İnşaat da Makenerji adıyla kurduğu şirketle elektrik enerjisi üretecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ali-taran-insaatci-da-oldu_47834.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!