Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Alman Blanke, Kalekim Güvencesiyle Türkiye’de

Alman firması Blanke’nin Türkiye distribütörlüğünü alan Kalekim, böylelikle ‘Türkiye’de seramik uygulamaları için gerekli tüm ürünleri portföyünde bulunduran şirket’ unvanına da sahip oldu.

yapi.com.tr
Alman Blanke, Kalekim Güvencesiyle Türkiye’de

b>Kalekim, seramik profilleri ve geçme parçalar konusunda uluslararası alanda en güvenilen şirketlerden biri olan Blanke ile işbirliğine gitti. Alman firması Blanke’nin Türkiye distribütörlüğünü alan Kalekim, böylelikle ‘Türkiye’de seramik uygulamaları için gerekli tüm ürünleri portföyünde bulunduran şirket’ unvanına da sahip oldu.

Türkiye’de seramik yapıştırıcılar alanında pazar lideri durumunda olan Kalekim, sadece ürün olarak değil bir bütün olarak tüm sistem çözümlerini sunuyor. Seramik profilleri ve geçme parçalar konusunda 50 yılı aşkın deneyimiyle uluslar arası alanda en güvenilen şirketlerden biri olan Alman Blanke firmasının Türkiye distribütörlüğünü alan Kalekim, bu işbirliğiyle birlikte aynı zamanda ‘Türkiye’de seramik uygulamaları için gerekli tüm ürünleri portföyünde bulunduran şirket’ unvanına da sahip oldu. Kalekim artık seramik uygulamacılığı ile ilgili tüm ürünleri A’dan Z’ye kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Blanke ile çok daha dekoratif bir görünüm

Blanke; duvar, yer ve tezgah üstü seramik uygulamaları için profilleri, merdiven ve güvenlik profillerini, geçiş ve renovasyon profilleriyle genleşme derzleri için profilleri ürün gamında bulunduruyor. Blanke ayrıca seramik altında kullanılan su izolasyonu ve çok fonksiyonlu döşeme altı sistemleri, balkon ve teras profilleriyle drenaj sistemleri, seramik altı yerden ısıtma sistemleri ve uygulama alet ve malzemeleri konusunda da hizmet veriyor. Seramik kaplamalarına çok daha dekoratif bir görünüm kazandıran Blanke’nin sahip olduğu teknik bilgi, dünya çapında 80’den fazla ülkeye satılan tüm ürünlerinin kalitesine de yansıyor. Özellikle son yıllarda yeni ürün geliştirme çalışmalarına hız veren Blanke, yenilikçi ve yüksek kaliteli geniş ürün gamıyla artık Türkiye pazarında Kalekim güvencesiyle yer alacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/alman-blanke-kalekim-guvencesiyle-turkiyede_59435.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!