Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Aluform Pekintaş ve Corus Group Arasında Büyük İşbirliği

Aluform Pekintaş, dünyanın çelik devlerinden Corus Group ile çok önemlı bir anlaşmaya imza attı. Nisan ayından itibaren her iki firma üst düzey ürünlerin pazarlaması ve uygulamasında ortak hareket edecek. "Corus branded products – partnership" olarak imzalanan anlaşma çerçevesinde, 30 yıla kadar tam garanti kapsamındaki uv ve paslanmazlık

yapi.com.tr
Aluform Pekintaş ve Corus Group Arasında Büyük İşbirliği

STRONG>Aluform Pekintaş, dünyanın çelik devlerinden Corus Group ile çok önemlı bir anlaşmaya imza attı. Nisan ayından itibaren her iki firma, üst düzey ürünlerin pazarlaması ve uygulamasında ortak hareket edecek. "Corus branded products – partnership" olarak imzalanan anlaşma çerçevesinde, 30 yıla kadar tam garanti kapsamındaki uv ve paslanmazlık garantisi ülkemize ilk defa gelmiş oluyor.

Anlaşma çerçevesinde, dünya pazarlarında yeni kullanılmaya başlanan tüm Corus Group ürün gamı, Türkiye ve çevre ülkelerde Aluform Pekintaş bayi ve dağıtım ağı tarafından temsil edilecek. Prisma ve HPS serisinin başını çektiği bu malzemeler, sadece İngiltere Corus tesislerinde üretiliyor. Özellikle alışveriş merkezi, prestij konut projeleri ve marka binalarda tercih edilen ürünler, şu anda geçerli olan tüm testlerden en yüksek sınıflandırmayla geçmiş olma özellikleriyle öne çıkıyor.

Aluform Pekintaş, söz konusu stratejik ürün gamını portföyüne alarak, özellikle yurtdışı projelerde müşterilerine yeni alternatifler sunmayı hedefliyor.

ETİKETLER: ekonomi firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/aluform-pekintas-ve-corus-group-arasinda-buyuk-isbirligi_79026.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!