Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Ankara 19 Mayıs Stadı Çürük Çıktı

Ankara 19 Mayıs Stadı yapılan incelemeler sonucunda çürük çıktı. Futbol Federasyonu’nun talebi üzerine yapılan inceleme sonucunda stadı taşıyan sütunların artık ağırlığı kaldıramadığı belirlendi. Ankara İl Spor Kurulu’nun Futbol Federasyonu’nun talebi üzerine stadı Bayındırlık Bakanlığı’na incelettirdiği, gelen raporun “Çürük” olduğu açıklandı.

Radikal Gazetesi
Ankara 19 Mayıs Stadı Çürük Çıktı

Ankaragücü, Ankaraspor ve Hacettepe’nin maç yaptığı Ankara 19 Mayıs Stadı yapılan incelemeler sonucunda çürük çıktı. Futbol Federasyonu’nun talebi üzerine yapılan inceleme sonucunda stadı taşıyan sütunların artık ağırlığı kaldıramadığı belirlendi. Ankara İl Spor Kurulu’nun Futbol Federasyonu’nun talebi üzerine stadı Bayındırlık Bakanlığı’na incelettirdiği, gelen raporun “Çürük” olduğu açıklandı.

72 yıllık stadın artık elden geçirilmesi gerektiğini belirten Bayındırlık Bakanlığı yetkilileri, stadın daha kapsamlı ve labaratuvarları olan özel bir şirkete de inceletilmesi gerektiğini vurguladı. Durum Futbol Federasyonu’na resmi bir yazı ile bildirildi. Yapılan bu incelemeler sonucunda sezon bitimi ile birlikte stadın bakıma alınmak üzere harekete geçildiği öğrenildi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ankara-19-mayis-stadi-curuk-cikti_68556.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!