Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Ankara Belediyesi, Dikmen'de 32 Adet Konutu Satışa Çıkardı

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Dikmen Vadisi 1. Etap Hoşdere Kapı Konutları'ndaki 32 konutu satmak için ihale düzenledi. ihale 17 Aralık'ta yapılaca

Dünyab>Ankara Büyükşehir Belediyesi, Dikmen Vadisi 1. Etap Hoşdere Kapı Konutları'ndaki 32 konutu satmak için ihale düzenledi. ihale 17 Aralık'ta yapılacak.
Belediye'nin bugünkü Resmi Gazete'deki ihale duyurusuna göre Dikmen Vadisi 1. Etap Hoşdere Kapı Konutları'ndaki konutlar için belirlenen muhammen bedeller 85-132 milyar lira arasında değişiyor. Konutların büyüklüğü ise 158-178 metrekare arasında değişiyor.

Duyuruya göre ihaleye sunulan taşınmazlara ayrı ayrı teklif verilebileceği gibi toptan da teklif verilebilecek. Bağımsız bölümlerin ayrı ayrı satılması halinde alıcı ihale şartnamesi gereği ödenmesi gereken bedelleri peşin olarak ödeyecek. Bağımsız bölümlere toptan teklif verilmesi halinde, (toptan teklif tercih edilecek) toptan satışta ihale bedelinin yüzde 50’si ile KDV ve diğer giderler peşin ödenecek. Bakiye kalan ihale bedeli altı ayda, altı eşit taksitle ve aylık yüzde 7 vade farkı uygulanmak suretiyle tahsil edilecek. Ayrıca alıcıdan toplam ihale bedelinin yüzde 6'sı oranında kati teminat alınacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ankara-belediyesi-dikmende-32-adet-konutu-satisa-cikardi_2611.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!