Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Ankara'daki Karayolları Arazisi Satılıyor

Karayolları Genel Müdürlüğünün, Keçiören İrfan Baştuğ Caddesi üzerinde bulunan Altınpark yakınlarındaki 47. Şube Şefliği arazisi ve üzerindeki binalar için 600 bin lira geçici teminat bedeliyle ihaleye çıkıldı.

yapi.com.tr/AA
Ankara'daki Karayolları Arazisi Satılıyor

Özelleştirme İdaresi Başkanlığının ilanına göre, 15 bin 272 metrekare büyüklüğe sahip taşınmaz, pazarlık usulü ve satış yöntemiyle özelleştirilecek. İhale için son teklif verme tarihi 28 Kasım olarak belirlendi.

Karayolları Genel Müdürlüğü 47. Şube Şefliği, İrfan Baştuğ Caddesi üzerinde yer alıyor. Taşınmaz Pursaklar merkeze 12, Esenboğa Havalimanı’na 22, Kızılay Meydanı’na 7,4 kilometre mesafede bulunuyor.

Şube Şefliğinin içerisinde atölye, yemekhane, ambar, akaryakıt, yıkama-yağlama birimleri, tuz ambarı, lojmanlar, depo, su deposu, bekçi kulübesi, yangın su musluğu, işçi çay ocağı, özel araç parkı, su sayacı ve pompası yer alıyor. Taşınmazın yakınlarında Altınpark, Adalet Bakanlığı Çocuk Islahevi, Adli Tıp Ankara Grup Başkanlığı bulunuyor.

Bölge, ticari hareketliliğin yoğun, ulaşılabilirliğin yüksek olduğu olduğu bir alanda yer alıyor. Bölgenin konumu, ihtiyaçları ve ulaşım durumu değerlendirilerek, taşınmazın "kentsel servis alanı” olarak planlanması öngörüldü ve bu doğrultuda imar planları hazırlandı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ankaradaki-karayollari-arazisi-satiliyor_113124.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!