Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Ariston Thermo Group ile 10 Ülkede 23 Fabrika Deneyimi

Ariston Thermo Group, sektör profesyonellerine Türkiye pazarında satışa sunulan tüm ürünleri dünyanın 10 farklı ülkesindeki 23 fabrikasına düzenlediği teknik gezilerle tanıtıyor

yapi.com.tr
Ariston Thermo Group ile 10 Ülkede 23 Fabrika Deneyimi

Isıtma sistemi profesyonelleri, Ariston Thermo Group teknolojisini yerinde deneyimliyor. Ariston Thermo Group, 2015 yılı için planlanan teknik gezilerinin ilk ikisini 25-27 Mart ve 3-5 Haziran tarihlerinde gerçekleştirdi. Geziye, ısıtma sektörünün en önemli proje tasarım firmaları, resmi kurumlarda çalışmakta olan teknik personel, mekanik tesisat firmaları, üniversitelerden teknik personeller ve yöneticilerden oluşan 30 makina mühendisi katıldı. Ariston Thermo Group Türkiye Pazarlama Müdürü Işıl Aksoy, katılımcılar ve Ariston Türkiye tarafından son derece verimli bulunan teknik gezilerin daha sık düzenlenmesini hedeflediklerini belirtti.

Gezinin ilk gününde Belçika – Namur kentinde Ariston yüksek kapasiteli endüstriyel termosifonların seri üretimini inceleyen katılımcılar, ikinci gün ise Hollanda – Kerkrade kentinde bulunan Ariston duvar tipi yoğuşmalı kazanlar ve yer tipi yoğuşmalı kazanların üretim tesislerini ziyaret ederek detaylı bilgiler aldılar. Fabrika teknik gezileri öncesi brifing alan katılımcılara, Grup Ticari Isıtma Ürün Pazarlama Müdürü John Jansen, Üretim Müdürü Ruggero Silvestri ve Ariston Thermo Türkiye Proje ve Sistem Ürünleri Müdürü Nihat Yıldırım tarafından ürünler, fabrika teknolojileri ve Ariston Thermo Group hakkında detaylı bilgiler aktarıldı.

Gezide, Ariston duvar tipi yoğuşmalı kazan ve yer tipi yoğuşmalı kazanlar ön plana çıktı. Ariston duvar tipi yoğuşmalı kazanlar, paslanmaz çelik ana eşanjöre, yüksek modülasyonlu gaz yakma teknolojisine ve sınıfının en yüksek verim sınıfı değerlerine sahip. Üstün teknoloji sayesinde 6 bar işletme basıncına sahip olan duvar tipi yoğuşmalı kazanlar ile Genus Premium Evo Hp 45, 65, 85, 100, 115, 150 modelleri birleştirilerek kaskad sistemler kurulabiliyor ve  45 – 1200 Kilowatt kapasite aralığında istenilen güçte sistemler elde edilebiliyor.

Yer tipi yoğuşmalı kazanlarda ise Ariston Thermo Group’un kendine has tepkili teknolojisi ile 115 Kilowatt ile 15,2 Megawatt arasında istenilen güçte kaskad sistemler kurulabiliyor. Ürün bu özelliği ile rakiplerinin çok üzerindeki kapasitelere, entegre premix brülörlü paslanmaz çelik ana eşanjörlü yoğuşmalı kazanları ile cevap verebiliyor.  Yer tipi yoğuşmalı premix brülörlü kazan sınıfında entegre brülörü ile R3400 serisinde 1896 Kilowatt kapasiteye kadar çıkabiliyor.  R3600 serisinde 1095 kilowata kadar yüzde 109 yoğuşma verimine sahip olan yer tipi yoğuşmalı kazanlar, 571 Kilowatt kapasiteye kadar olan R600 kazan serisinde ise yüzde 110,4 verimlere çıkarak verimlilik ve tasarrufun en üst sınırlarını zorluyor.  Ariston Thermo Group Kerkrade fabrikasında ürettiği tüm yer tipi yoğuşmalı kazanlarda standart 8 bar işletme basıncına izin veriyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ariston-thermo-group-ile-10-ulkede-23-fabrika-deneyimi_133436.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Sikalastic®-835 I

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!