Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Artstone, Başkentli Mimarlarla Buluşmaya Hazır

Artstone, 2016 yılının Temmuz ayında Ankara Gaziosmanpaşa’da açtığı showroom’uyla marka algısını kuvvetlendirmeyi ve başkentli yapı profesyonellerinin çözüm ortağı olmayı hedefliyor.

yapı.com.tr
  • Artstone, Başkentli Mimarlarla Buluşmaya Hazır
  • Artstone, Başkentli Mimarlarla Buluşmaya Hazır
  • Artstone, Başkentli Mimarlarla Buluşmaya Hazır
  • Artstone, Başkentli Mimarlarla Buluşmaya Hazır

Duvar kaplama sektörünün önemli isimlerinden Artstone, mimari projelere, alışveriş merkezlerine, yönetim binalarına, ofislere, konutlara ve daha birçok bina türlerine hizmet eden özel ürünlerini, yeni showroomuyla Ankara’daki mimarlık ofislerinin, proje satınalmacılarının ve son kullanıcıların beğenisine sunuyor. Mekân ziyaretçilere, özel renk alternatifleri ve doğaltaş, tuğla, beton, kaya, ahşap dokularıyla doğadan ilham alan duvar ve tavan tasarımları ile mekanlarda ‘yaşanmışlık’ ve ‘doğal ortam’ hissi yaratan yeni Karoart serisini rahatça inceleme imkânı veriyor.

Gaziosmanpaşa Uğur Mumcu Caddesi’nde yer alan 200 m2’lik alana yayılı Arstone Ankara Showroom’u mimarların ve malzeme seçen profesyonel ve son kullanıcıların buluşma yeri olmayı hedefliyor. Özel teşhir üniteleri ve mekânda uygulanmış haliyle ürünleri en doğru şekilde temsil eden showroom teknik bilgi ve dokümanların da edinilebileceği bir kütüphane niteliğinde. Malzeme konusunda teknik ve tasarımsal açıdan donanımlı temsil merkezlerinin önemini vurgulamak isteyen Artstone, özellikle malzemeyi görselleştirmek adına Türkiye’nin en önemli çekim noktalarından biri olan Ankara’da da benzer bir yenilikçi anlayışla bir merkez daha oluşturdu.

Artstone Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Naç ise konuyla ilgili şunları söyledi: “Gaziosmanpaşa Uğur Mumcu Cad. No:18/2 adresinde başkentin değerli mimar, malzeme seçici ve tasarım meraklılarıyla buluşmak için sabırsızlanıyoruz. Tasarım konusunda firmamızın gerek ürün gamında, gerekse de kurumsal yapısında ön plana aldığı ürün ve mekan algısını İstanbul Balmumcu’dan sonra Ankara Gaziosmanpaşa’daki yeni showroomumuzda da ziyaretçilerimizle paylaşmak istedik. Fiziksel mekanların pazarlama argümanlarımızı güçlendirdiğinin, hatta web gibi online kanalları da büyük ölçüde desteklediğinin önemini vurgulamak istiyoruz; kullanıcımızla en sıcak temasın da yine “ürüne dokunularak içselleştirilen” ürün temsil mekanlarında kurulduğuna inanıyoruz. Bütün başkentli yapı profesyonelleriyle yeni merkezimizde çeşitli buluşmalarda biraraya gelmek için hazırız."

http://www.yapi.com.tr/haberler/artstone-baskentli-mimarlarla-bulusmaya-hazir_146715.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!