Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Aspen CE Belgesi Aldı

'Asma tavan'da Türkiye’nin lideri ASPEN Yapı Sistemleri A.Ş., bir ilki gerçekleştirirek, Integra marka metal asma tavan malzemelerine ve Grida marka taşıyıcılara CE logosu vurmaya hak kazandı.

yapi.com.trAsma tavan'da Türkiye’nin lideri ASPEN Yapı Sistemleri A.Ş., bir ilki gerçekleştirirek, Integra marka metal asma tavan malzemelerine ve Grida marka taşıyıcılara CE logosu vurmaya hak kazandı. Sektörde CE logolu ilk metal asma tavan olma özelliğini taşıyan Integra, farklılığını göstererek kaliteye verdiği önemi bir kez daha vurguladı.

CE İşareti, bir yandan tüketiciye ürünün güvenli olduğu bilgisini verirken, ticari açıdan ürünlerin bir üye ülkeden diğerine dolaşımı sırasında bir çeşit pasaport işlevi görüyor. Bir ürünün, Avrupa Birliği ülkelerine girebilmesi için üzerinde CE işareti bulunması zorunlu.

INTEGRA marka metal asma tavan ürünleri ve GRİDA marka taşıyıcı sistemleri, AB harmonize standardı olan 'EN 13964 Asma Tavan – Gerekli Özellikler ve Deney Metodları' standardı kapsamına giriyor. TSE tarafından da kabul edilen bu standart, TS EN 13964 numarası ile 01.07.2007 tarihinde yürürlüğe girmişti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/aspen-ce-belgesi-aldi_57009.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!