Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Autodesk’in Türkiye Yeni Yöneticisi, Tarkan Selahiye

Autodesk’te organizasyon değişikliği ile Türkiye, EMEA Güney grubuna bağlanırken, Autodesk Türkiye sorumluluğu görevine Tarkan Selahiye atandı.

yapi.com.trb>Autodesk’te organizasyon değişikliği ile Türkiye, EMEA Güney grubuna bağlanırken, Autodesk Türkiye sorumluluğu görevine Tarkan Selahiye atandı.

Autodesk Dağıtıcısı SAYISAL GRAFİK, Autodesk organizasyonu içinde EMEA (Europe, Middle East, Africa) bölgesinin “Güney Avrupa Grubu”na bağlı olarak çalışmaya başladı. Aralarında Fransa, İspanya, İtalya, Yunanistan gibi Avrupa’nın güneyinde yer alan ülkelerin bulunduğu “Güney Avrupa Grubu”, ekonomik gelişmişlik açısında EMEA’nın önde gelen grupları arasında yer alıyor. Daha önce bağlı bulunduğu “Gelişmekte Olan Ülkeler Grubu”ndan “Güney Avrupa Grubu”na terfi eden Türkiye’yi, yeni organizasyonda “Autodesk Abonelik Sistemi” gibi yeni uygulamalar bekliyor.

Yenilenen organizasyon ile Autodesk’in Türkiye sorumluluğu görevine Tarkan Selahiye getirildi. Türkiye doğumlu olan ve 6 yıllık Autodesk geçmişi olan Tarkan Selahiye, Autodesk Yunanistan ofisinde görev yapıyor. Tarkan Selahiye’nin Türkiye sorumluluğuna atanması, başta SAYISAL GRAFİK olmak üzere tüm Autodesk Türkiye ailesinde memnuniyetle karşılandı.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan SAYISAL GRAFİK Genel Müdürü Erol Parmakerli “İki mutluluğu bir arada yaşıyoruz” dedi. Parmakerli “Son yılların en başarılı dünya şirketlerinden biri olan Autodesk, bu başarısını dünya ekonomilerine ve değişen pazar taleplerine uygun olarak sürekli kendini yenilemesine ve geliştirmesine borçlu. Autodesk’te gelişim ve değişim hiç bir zaman durmuyor. Son organizasyon değişikliğinden şüphesiz ki en karlı çıkacak olan ülke Türkiye. Bu değişiklikle “Gelişmekte Olan Ülkeler” grubundan yeniden organize edilen “Güney Avrupa” grubuna terfi ettik. Autodesk Türkiye Yöneticiliğine ise hem Autodesk’i hem de Türkiye’yi çok iyi bilen bir yönetici Tarkan Selahiye atandı. Böylece iki mutluluğu birarada yaşamış olduk. Autodesk’teki bu iki güzel gelişme ile SAYISAL GRAFİK ve Yetkili Satıcıları’nın 14 yıllık deneyimlerinin birleşmesi Türkiye’de bir dönüm noktası oluşturacaktır.” diye sözlerini sürdürdü.

http://www.yapi.com.tr/haberler/autodeskin-turkiye-yeni-yoneticisi-tarkan-selahiye_21905.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!