Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

AVM'lerde Eylül Bereketi

Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği (AYD) ile Akademetre Research tarafından ortak proje olarak sürdürülen AVM ENDEKSi’nin Eylül ayı sonuçları açıklandı. Sonuçlara göre, 2009 yılının Eylül ayı ciro endeksi verileri 2008 yılı Aralık ayına göre yüzde12 artış gösterdi. 2008 Eylül ayına göre ise yüzde17 artışla yeni bir rekor kırdı.

yapi.com.tr
AVM'lerde Eylül Bereketi

Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği (AYD) ile Akademetre Research tarafından ortak proje olarak sürdürülen  AVM ENDEKSi’nin Eylül ayı sonuçları açıklandı. Sonuçlara göre, 2009 yılının Eylül ayı ciro endeksi verileri 2008 yılı Aralık ayına göre yüzde12 artış gösterdi. 2008 Eylül ayına göre ise yüzde17 artışla yeni bir rekor kırdı.

2008 ve 2009 ilk üç çeyrek ciro endeksi verileri karşılaştırıldığında 2009’un üçüncü çeyreği bir önceki seneye oranla yüzde 9 daha yüksek gerçekleşti. Eylül ayında Ziyaretçi Sayısı Endeksi 2009 yılının en yüksek değerine ulaştı. Ramazan Bayramı’nın Eylül ayına denk gelmesi ve aynı zamanda okulların açılması ile ziyaret sayılarında geçen yıla oranla yüzde 4 artış gözlendi.

Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri

AYD Başkanı Hakan Kodal, "Nisan ayından bu yana cirolardaki toparlanma krizden çıkışın habercisi idi. Eylül ayı ise Ramazan Bayramı ve okulların açılması ile birlikte rekoru getirdi. Ekim ayında daha düşük olması beklenen ciroların, Kasım ve Aralık’ta yeni rekorlar kırmasını bekliyoruz" değerlendirmesini yaptı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/avmlerde-eylul-bereketi_73871.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!