Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Avrasya Tüneli Yandex Navigasyon ve Haritalarda

Yandex Navigasyon ve Haritalar’a Avrasya Tüneli de eklendi.

yapi.com.tr
Avrasya Tüneli Yandex Navigasyon ve Haritalarda

Yollarda yapılan yenilikler, en güncel yol durumu bilgileriyle sürücülerin trafikte hayatını kolaylaştıran Yandex Navigasyon ve Haritalar’da eş zamanlı olarak yer almaya devam ediyor. CNNTürk'te yer alan habere göre, yeni yapılan yolları, köprüleri ve geçitleri hizmete açılır açılmaz sistemine dahil eden Yandex Navigasyon ve Haritalar’a Avrasya Tüneli de eklendi. İstanbul Boğazı’nın iki yakasını denizin altından birbirine bağlayan Avrasya Tüneli, kullanıcılara sunulan rota alternatifleri arasında yer almaya başladı.

Önceki aylarda hizmete açılan Osmangazi Köprüsü’nü ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nü açıldıkları ilk gün sistemine dahil eden Yandex Navigasyon ve Haritalar; tüneli de hızlı bir şekilde rotalarına ekledi. Anadolu ve Avrupa yakalarını denizin altından karayolu ile bağlayarak; Kazlıçeşme-Göztepe arasını 100 dakikadan 15 dakikaya indiren tünel ve tüm bağlantı yolları Yandex Navigasyon ve Haritalar’da yer almaya başladı.

Hem İstanbul’da hem tüm Türkiye’de sürücülerin olmazsa olmaz yardımcısı haline gelen Yandex Navigasyon ve Haritalar;aranan adresleri en kısa yollardan bulmaya ve trafikte geçirilen süreyi azaltmaya devam edecek.

 

http://www.yapi.com.tr/haberler/avrasya-tuneli-yandex-navigasyon-ve-haritalarda_153226.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!