Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Avrupa’da Bu Sertifikanın Tek Sahibi: AFS

Üretimini yaptığı ısı ve ses izoleli esnek hava kanallarıyla global pazarda önemli bir yer edinen AFS, farklı ihtiyaçlara çözüm üretmek amacıyla yeni ürünler geliştirmeye devam ediyor.

yapi.com.tr
Avrupa’da Bu Sertifikanın Tek Sahibi: AFS

30 yıla yakın süredir iklimlendirme sektöründe hizmet veren ve Avrupa’nın en büyük esnek hava kanalı üreticisi AFS, gerçekleştirdiği AR-GE çalışmaları ile uluslararası platformda birçok başarının altına Türkiye imzası atıyor. Son olarak lansmanını gerçekleştirdiği ISOAFS-ALU ürünü Amerika’nın en prestijli laboratuvarlardan kabul edilen UL tarafından zorlu testlere tabi tutularak “air duct” kategorisinde UL Listed oldu ve UL181 sertifikasını almaya hak kazandı.

AFS Boru Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Zeki POYRAZ “AFS Laboratuarlarında hiçbir yerde gerçekleşmeyen testlerle AR-GE birimimiz kaliteli ürün geliştirebilmek adına haftalarca çalışıyor. Gerçekleşen yüzlerce deneyin ardından konforlu ve kaliteli ürünler geliştiriliyor. Bizler dünyanın en prestijli laboratuarlarından sertifikalandırılmanın önemini biliyor ve bu doğrultuda çalışmalarımıza yön veriyoruz. UL 181 bu çalışmaların sonucunda hak edilmiş bir başarı. Bu sertifika için “UL 181 Standard for Factory-Made Air Ducts and Air Connectors” standardında yer alan testler ürüne uygulanıyor ve ürün testleri geçerse UL Listed logosunu kullanmaya hak kazanıyor. ISOAFS-ALU UL ürünümüz mantar oluşumundan, alev yürümesine, mukavemete kadar birçok zorlu testten başarıyla çıktı. Ayrıca Avrupa’da “flexible air duct” kategorisinde UL Listed ürünü bulunan tek üretici biziz” dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/avrupada-bu-sertifikanin-tek-sahibi-afs-_166770.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü BTMSEAL Alfa Hibrit

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!