Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

“Avrupa’nın En İyisi” Ödülünü Alan Projelerden İkisinin Kabloları Türk Prysmian’dan

Kabloları Türk Prysmian tarafından temin edilen Zonguldak Termik Enerji Santrali “Avrupa’nın En İyi Enerji Projesi” seçilirken; İskenderun Demir-Çelik Üretim Projesi “Avrupa’nın En İyi Metal Projesi” ödülüne değer bulundu.

yapi.com.tr
“Avrupa’nın En İyisi” Ödülünü Alan Projelerden İkisinin Kabloları Türk Prysmian’dan

STRONG>Türk Prysmian Kablo ve Sistemleri A.Ş., enerji kabloları endüstrisindeki deneyimleriyle birçok projeye katkıda bulunuyor. Bu projeler arasında Euromoney Yayınları’ndan Project Finance Dergisi’nin ödüle layık gördüğü, Zonguldak’taki Termik Enerji Santrali ile İskenderun’da bulunan Demir-Çelik Üretim Projesi de yer alıyor.

Project Finance Dergisi tarafından, 11 yıldır dağıtılan “Project Finance Ödülleri” kapsamında, bu yıl Avrupa genelinde 14 proje ödüle değer bulundu. Ödüller endüstriyel projelerin finansmanı, yenilikçilik, en iyi uygulama, çözüm kabiliyeti, yinelenebilirlik ve kullandırma süresi  kriterleri incelenerek verilmesi sonucunda; Türk Prysmian’ın tedarik ettiği üstün kalite ürünü kabloları seçmelerinin de katkısıyla Zonguldak Termik Enerji Santrali ve İskenderun ve İzmit’teki Yassı Demir-Çelik Üretim Projesi “Project Finance Ödülü” aldılar.

İskenserun'daki Yassı Demir-Çelik Üretim Projesi'nde kullanılan fiber optik kablolarTürk Prysmian CEO'su Francesco Fanciulli de konuyla ilgili olarak "Kabloda Dünya lideri Prysmian’ın Türkiye ayağı olarak, uluslararası bir yarışmada Türk Prysmian kablolarının kullanıldığı projelerin ödül alması bizi gururlandırdı. Yarışmanın değerlendirme kriterlerine baktığımızda projelerin ödül almalarında Türk Prysmian’ın temin ettiği kabloların da önemli payının olduğunu görmekteyiz. Türk Prysmian olarak, önümüzdeki dönemde de benzer projelerde bulunmayı temenni ediyoruz. Prysmian Grubu olarak, iki projenin de aldığı ödülün haklı gururunu yaşıyoruz" dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/avrupanin-en-iyisi-odulunu-alan-projelerden-ikisinin-kablolari-turk-prysmiandan_76953.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!