Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Balıkesir İbrahim Bodur Mesleki Eğitim Merkezi Hizmete Açıldı.

Balıkesir İbrahim Bodur Mesleki Eğitim Merkezi düzenlenen görkemli bir törenle hizmete açıldı. Dr. İbrahim Bodur'un katkılarıyla gerçekleşt

yapitr.com
Balıkesir İbrahim Bodur Mesleki Eğitim Merkezi Hizmete Açıldı.

b>Balıkesir İbrahim Bodur Mesleki Eğitim Merkezi düzenlenen görkemli bir törenle hizmete açıldı.

Dr. İbrahim Bodur'un katkılarıyla gerçekleştirilen Balıkesir İbrahim Bodur Mesleki Eğitim Merkezi'nin açılış töreni yapıldı. Törene 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, Kale Grubu Şirketleri Kurucu Murahhas Azası ve Yönetim Kurulları Başkanı Dr. İbrahim Bodur, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı İsmail Bircan, Balıkesir Valisi Utku Acun, Belediye Başkanı Ziya Tan, bölgenin önde gelen yetkilileri, öğrenciler ve çok sayıda halk katıldı.

Törende açılış öncesi bir konuşma yapan Okul Müdürü Kamil Kaynaş, "Okulumuzda 18 derslik, 4 laboratuar, 4 atölye, 1 internet odası ve 200 kişilik yurt bulunuyor. Bugüne kadar 6530 Kalfalık, 1120 Ustalık Belgesi, 2139 Usta Öğretici Belgesi, 160 adette kurs bitirme belgesi verdik. Yetiştirdiğimiz elemanlar bakımından Türkiye birincisiyiz. İyi vatandaş ve kaliteli meslek elemanı yetiştirmeye devam edeceğiz" dedi. Kaynaş, okulun yapımındaki katkılarından dolayı Dr. İbrahim Bodur'a, şükranlarını sunduklarını belirtti.

Vali Utku Acun törende yaptığı konuşmada "İbrahim Bodur gibi eğitim dostu iş adamlarımızın, hayırsever vatandaşlarımızın yaptırdığı tesislerin açılışında daha da mutlu oluyorum" dedi.

Törende söz alan Dr. İbrahim Bodur büyük bir mutluluk yaşadığını söyleyerek, her şeyi devletten beklemenin yanlış olduğunu, bu tür girişimlerde ise önceliğin eğitim kurumlarına verilmesi gerektiğini belirterek "Önce Eğitim" dedi.

Konuşmaların ardından okulun açılışı 9.Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, Vali Utku Acun ve Dr. İbrahim Bodur tarafından yapıldı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/balikesir-ibrahim-bodur-mesleki-egitim-merkezi-hizmete-acildi-_2843.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!