Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Balıkesir Valisi: Şehrin Potansiyeli için Master Planı Hazırlayacağız

Balıkesir Valisi Yılmaz Arslan, "Balıkesir'in potansiyelini ortaya çıkartmak için master planı hazırlatacağız." dedi. Arslan, Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyeleri ile Balıkesir ve ilçelerindeki yerel gazetelerin yöneticilerinin katıldığı ziyarette, Balıkesir'in yer altı ve yer üstü zenginlikleriyle önemli bir potansiyele sahip

Zaman Gazetesi
Balıkesir Valisi: Şehrin Potansiyeli için Master Planı Hazırlayacağız

Balıkesir Valisi Yılmaz Arslan, "Balıkesir'in potansiyelini ortaya çıkartmak için master planı hazırlatacağız." dedi. Arslan, Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyeleri ile Balıkesir ve ilçelerindeki yerel gazetelerin yöneticilerinin katıldığı ziyarette, Balıkesir'in yer altı ve yer üstü zenginlikleriyle önemli bir potansiyele sahip olduğunu, ancak bunlarla ilgili ellerinde yeterli veri bulunmadığını kaydetti.

"Balıkesir'in potansiyelini ortaya çıkartmak için master planı hazırlatacağız." diyen Vali Arslan, ardından da bu potansiyeli harekete geçirmek, sorunların çözümüne katkı sağlamak amacıyla Ankara nezdinde girişimlerde bulunacaklarını söyledi. Yılmaz Arslan, sorunların ancak karşılıklı diyalogla çözümlenebileceğini belirterek, "Ayrıca, yatırımcıların gelmesini beklemeyeceğiz. Onların ayaklarına giderek, gelmeleri için çaba göstereceğiz." diye konuştu.

Balıkesir merkezli kurulan ve Çanakkale ile birlikte yürütülecek Kalkınma Ajansı'nın çalışmalarına 10 Ağustosta başlayacağını bildiren Arslan, genişletilmiş toplantının ise ay sonunda gerçekleştirileceğini belirtti. Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ramazan Demir de cemiyetin yapısı ve çalışmaları hakkında bilgiler verdiği Vali Arslan'a, Mustafa Necati Bey Gazetecilik Ödülleri Yarışması'na verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/balikesir-valisi-sehrin-potansiyeli-icin-master-plani-hazirlayacagiz_71254.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!