Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Barnas Gayrimenkul ile Kendi İşinizi Kurun

Kurumsal çalışmak isteyen, ancak ofis kiraları ve personel masraflarından çekinen girişimcilere, metrekare bazında sabit fiyatlı ofis alanları kiralayan Barnas Gayrimenkul, farklı bir 'girişimcilik modeli' sunuyor. Bu modele göre, 700 TL (KDV dâhil) aylık sabit kira bedelini ödeyen girişimci, ofis altyapısı, ortak alan kullanımı, gayrimenkul

yapi.com.tr
Barnas Gayrimenkul ile Kendi İşinizi Kurun

Gayrimenkul sektörüne farklı bir yaklaşım getiren Barnas, ortak alan kullanımı ve yüzde 100 kazanca dayanan sistemi ile girişimcileri Barnas markası altında iş sahibi olmaya davet ediyor.

Kurumsal çalışmak isteyen, ancak ofis kiraları ve personel masraflarından çekinen girişimcilere, metrekare bazında sabit fiyatlı ofis alanları kiralayan Barnas Gayrimenkul, farklı bir 'girişimcilik modeli' sunuyor. Bu modele göre, 700 TL (KDV dâhil) aylık sabit kira bedelini ödeyen girişimci, ofis altyapısı, ortak alan kullanımı, gayrimenkul sektörüne ait eğitim ve danışmanlık hizmetlerini bir paket olarak alıyor. Girişimci, gayrimenkul kiralama ve satış işlemlerinden her ne kazanırsa kazancı tamamen kendisine ait oluyor. 'Yüzde 100 sistemi' adı verilen ve yıllardır Amerika’da uygulanan sistem, Türkiye’de ilk olarak 2006 senesinde Barnas Gayrimenkul tarafından uygulandı. Yaklaşık üç yıldır Barnas Ataşehir ofisinde uygulanan sistem, bu kriz ortamında girişimcilerin dikkatini daha çok çekmeye başladı.

Barnas Gayrimenkul Kurucu ortağı Mimar Barbaros Nasün, kriz ortamlarını da öngörerek getirdikleri bu açılımın özellikle girişimci ruha sahip, yeni bir iş kurmak için büyük yatırım riskine girmek istemeyen bankacı, sigortacı gibi beyaz yakalılar ile gayrimenkul pazarlamasından iyi kazançlar elde eden, ancak işletmesinin sıkıntıları ile uğraşmak istemeyen gayrimenkul profesyonellerince tercih edildiğini belirtiyor. Amerika’da yılda yüz binlerce dolar para kazanıp ofis açmayan gayrimenkul profesyonelleri olduğunu belirten Barbaros Nasün, bu sistemde profesyonellerin kazançlarından pay istenmemesinin önemli bir motivasyon olduğunu; çünkü bu kişilerin özgürlüklerine oldukça düşkün olduklarını belirtiyor.

Barnas Gayrimenkul

2001 yılında sektörde yüzde 80 sistemini ilk kez uygulayan Barnas, 2006 yılında da yüzde 100 sistemini uygulamaya soktu. Barnas, 2006 senesinde ayda 300 binin üzerinde baskı yapan ve Avrupa’nın en büyük gayrimenkul dergisi Alman BELLEUVE tarafından yürütülen 'Best Property Agents of 2006' (2006 yılının en iyi gayrimenkul danışmanları) çalışmasında listeye giren tek Türk Şirketi oldu. 2006 yılından bu yana listedeki yerini her yıl korumayı başaran Barnas Gayrimenkul, hala listedeki ender Türk firmalarından birisi olma özelliği taşıyor. Kurulduğu 1993 yılından bugüne Türkiye dışında Rusya’da da faaliyetlerde bulunan Barnas, Ataşehir’deki 200 m2 ofis alanda gayrimenkul girişimcilerine hizmet veriyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/barnas-gayrimenkul-ile-kendi-isinizi-kurun_65677.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!