Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Başak Groupama Konut Sigortasını Kolaylaştırdı

Başak Groupama Sigorta, "Alfa Konut" ve "Optima Konut" adıyla pazara iki yeni ürün sundu. Alfa Konut bir konut için ihtiyaç duyulan temel teminatları içeriyor. Optima Konut ise temel teminatların yanı sıra ek teminatları poliçe kapsamına alıyor.

Referans Gazetesib>Başak Groupama Sigorta, "Alfa Konut" ve "Optima Konut" adıyla pazara iki yeni ürün sundu. Alfa Konut bir konut için ihtiyaç duyulan temel teminatları içeriyor. Optima Konut ise temel teminatların yanı sıra ek teminatları poliçe kapsamına alıyor. Sadece bina, sadece eşya veya her ikisini birlikte içeren paketler halinde sunulan bu iki yeni ürün, ayrıca evde tıbbi yardım, öğretmen, tamirci, gösteri rezervasyonları gibi müşterilerin hayatını kolaylaştırıcı asistans hizmetleri de içeriyor. Başak Groupama Sigorta, yeni ürünleriyle konut sigortasını kolaylaştırıyor, daha ekonomik ve ihtiyaca uygun seçeneklerle ürün yelpazesini genişletiyor.

Kiracılara da uygun

Başak Groupama Sigorta aynı zamanda bu iki yeni ürünle ilk kez sigorta yaptırmayı düşünen müşterilerin farklı ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefliyor. Alfa Konut, genç kiracılar gibi ilk defa bir konut sigortası yaptırmak isteyenlere hitap ederken; Optima Konut en iyi teminatlarla uygun fiyat arasında denge arayan kiracı ve ev sahiplerinin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Alfa Konut ve Optima Konut'un hızlılık, esneklik ve sadelik avantajları sayesinde, artık, iyi bir sigortaya sahibi olmak için sadece 4 sorunun yanıtlanması yeterli oluyor. Evin yüzölçümü, konut metrekare bedeli, oda sayısı ve konutta yaşayan kişi sayısının bildirilmesini takiben Başak Groupama Sigorta acentesi ihtiyaca en uygun ve en ekonomik paketi hazırlayarak müşterisine sunuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/basak-groupama-konut-sigortasini-kolaylastirdi_59351.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!