Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Başkent’i Diziler ile Tanıtacağız

Ankara Genç İş Adamları Derneği Başkanı Abdullah Değer “Başkent’in hak ettiği seviyeye ulaşabilmesi için gerekli olan tanıtım ne yazık ki yetersiz. Gereken tanıtımını yapılacak dizi veya filmler sağlayacak” dedi.

Hürriyet ANKARA
Başkent’i Diziler ile Tanıtacağız

Ankara Genç İş Adamları Derneği (ANGİAD) Başkanı Abdullah Değer, başkent turizmi ve tanıtımının istenilen seviyeye  ulaşamadığını belirterek, “Başkentin hak ettiği ve gereken tanıtımını yapılacak  önemli dizi veya filmlerin sağlayacağı inancındayız. ANGİAD olarak dev  prodüksiyonlu film ve dizilere tam destek vereceğiz” dedi.
Şehir turizmine katkı sağlacak.

Değer, Türk dizilerine iç ve dış pazarda gösterilen  ilginin Ankaralı işadamlarının da dikkatini çektiğini, söz konusu pazarın dizi ve  film projeleri için harekete geçmeleri için kendilerine yol gösterdiğini  söyledi. Konunun ANGİAD yönetiminin Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin  Özdebir ve Ankara Ticaret Odası Başkanı Sinan Aygün’ü ziyaretleri sırasında  da gündeme geldiğini ifade eden Değer, ziyarette gerek Aygün gerekse Özdebir’in  Ankara’nın tanıtımı için popüler dizi ve filmlerden yararlanılması gerektiğini ifade ettiklerini anlattı. Değer, reytingi yüksek dizi ve filmlerin şehir turizmine de büyük katkı sağladığını, dizileri izleyerek kent ile ilgili bilgi edinen seyircilerin  dizilerin çekildiği kentlere gitmek istediklerini dile getirdi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/baskenti-diziler-ile-tanitacagiz-_76576.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!