Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

BAT Türkiye Avrupa’dan ‘En İyi Ofis’ Ödülünü Aldı

British American Tobacco (BAT) Türkiye’nin Orjin Maslak’taki merkez ofisi, 2018-2019 European Property Awards’da ‘En İyi Ofis Tasarımı’ ödülünün sahibi oldu.

yapi.com.tr
  • BAT Türkiye Avrupa’dan ‘En İyi Ofis’ Ödülünü Aldı
  • BAT Türkiye Avrupa’dan ‘En İyi Ofis’ Ödülünü Aldı
  • BAT Türkiye Avrupa’dan ‘En İyi Ofis’ Ödülünü Aldı
  • BAT Türkiye Avrupa’dan ‘En İyi Ofis’ Ödülünü Aldı
  • BAT Türkiye Avrupa’dan ‘En İyi Ofis’ Ödülünü Aldı

Bakırküre Mimarlık tarafından tasarlanan ve 4.260 metrekarelik alana sahip Merkez Ofisi, European Property Awards’da ‘En İyi Ofis Tasarımı’ ödülünün sahibi oldu. Dünyanın en prestijli ödülleri arasında yer alan International Property Awards’un Avrupa ayağı olan European Property Awards, mekanların uluslararası jüri tarafından yapılan detaylı değerlendirmesi ve incelemesi sonucu belirleniyor.

Avrupa’nın en iyi ofislerinden seçilmenin haklı gururunu yaşadıklarını belirten BAT Türkiye ve Kuzey Afrika Bölge Direktörü Gökhan Bilgiç, “Merkez ofisimizi tasarlarken geleneksel bir çalışma mekânından ziyade her yerde çalışılabilen, fonksiyonel ama aynı zamanda keyifli bir konsept hedefleyerek yola çıktık. Çalışanların mutlu ve huzurlu olmadığı bir kurumun sürdürülebilir başarı sağlamasının mümkün olmayacağına inanarak, tasarım süreci de dahil olmak üzere yeni ofisimizin her aşamasında çalışanlarımızın fikirlerini aldık, çalışan dostu bir ofis yaratmaya özen gösterdik. Her zaman yeniliklere öncülük eden BAT Türkiye olarak yarattığımız sıra dışı ofisimizin dünyanın önde gelen birçok şirketinin ofisini geride bırakarak Avrupa’nın en iyi ofisi seçilmesi ne kadar doğru bir iş yaptığımızın göstergesi” dedi.Sıra dışı tasarımı ve ileri teknoloji donanımı ile dikkat çeken Merkez ofisiyle BAT Türkiye, Office Snapshots’ta yayınlanan 3.500 ofis arasından belirlenen ‘En İyi 25 Ofis’ listesine de Türkiye’den girmeyi başaran tek şirket olmuştu. BAT Türkiye merkez ofisi aynı zamanda Leed Platinum sertifikasına da sahip.