Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

BDDK SOM Değerleme’yi Yetkilendirdi

SOM Kurumsal Gayrimenkul Değerleme AŞ, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından bankalar için değerleme hizmeti vermek üzere yetkilendirildi. 2002 yılında kurulan ve 2008 yılında SPK tarafından yetki verilen SOM Gayrimenkul Değerleme, BDDK’dan aldığı bu yetki ile bankalara 'gayrimenkulün, gayrimenkul projesinin veya bir gayrimenkule

yapi.com.tr
BDDK SOM Değerleme’yi Yetkilendirdi

SOM Kurumsal Gayrimenkul Değerleme AŞ, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından bankalar için değerleme hizmeti vermek üzere yetkilendirildi. 2002 yılında kurulan ve 2008 yılında SPK tarafından yetki verilen SOM Gayrimenkul Değerleme, BDDK’dan aldığı bu yetki ile bankalara 'gayrimenkulün, gayrimenkul projesinin veya bir gayrimenkule bağlı hak ve faydaların değerlemesi' konularında hizmet verecek. 2 milyon TL’nin üzerindeki ipoteklerde değerleme işlemi sadece BDDK’nın yetki verdiği şirketler tarafından yapılabiliyor. 

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan SOM Değerleme AŞ. Genel Müdürü Nazan Özbaydar, “Şirketimiz, kurulduğumuzdan beri ağırlıklı olarak proje ve ticari gayrimenkul konularında hizmet vermekteydi. 2011 yılı başında SOM Commercial ve SOM Project departmanlarımıza, SOM Residential departmanımızı da ekledik. Şirketimizin BDDK tarafından yetkilendirilmesi ile Türkiye’de daha yaygın bir hizmet ağı ile faaliyet göstermek üzere SOM Residential departmanımızı genişleteceğiz” dedi.

ETİKETLER: gayrimenkul firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/bddk-som-degerlemeyi-yetkilendirdi_89024.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!