Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Berk Optik İstanbul'da Tesis Kuruyor

Berk Optik Gözlükçülük Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Genel Müdürü Levent Pala, İstanbul'da gözlük camı ve çerçevesi üretim tesisi ku

Dünyaerk Optik Gözlükçülük Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Genel Müdürü Levent Pala, İstanbul'da gözlük camı ve çerçevesi üretim tesisi kuracaklarını söyledi.
Pala, "İzmir'de güçlenerek, İstanbul piyasasına açılacağız. İstanbul'da 2004 yılında şube açacağız. İstanbul'daki organize bölgelerin birinde kurmayı planladığımız tesisin 2005 yılında üretime geçmesini planlıyoruz. Aynı dönemde Avrupa piyasasına da açılacağız. Bu alanda hizmet veren Avrupalı büyük gruplarla işbirliği yapabiliriz" dedi.

İzmir genelindeki 5 mağazada 100'ü aşkın marka ile hizmet verdiklerini anlatan Pala, 2003 yılında 3 yeni mağaza açacaklarını kaydetti. Alman Zeıss firmasının Cam ve Çerçeve Asistanı (LFA) cihazını satın aldıklarını kaydeden Pala, bu cihazın Türkiye'de sadece 2 firmada olduğunu anlattı.

Türkiye'de numaralı gözlük kullanım oranının yüzde 12 olduğuna dikkat çeken Pala, halkın büyük bölümünün göz rahatsızlığının farkında olmadığını vurguladı. Bu nedenle sektörün biraraya gelerek belli dönemlerde ücretsiz hizmet veren Göz Tarama Merkezi'ni kurmasını öneren Pala, "Pazarın büyüyebilmesi için insanların göz rahatsızlıklarını farketmesi gerekiyor" diye konuştu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/berk-optik-istanbulda-tesis-kuruyor_2133.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!