Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Betek Boya Uluslararası Denetimden Başarıyla Çıktı

Betek Boya, ISO COVID-19:2020 COVID-19 Özelinde Salgın Hastalıklarla Mücadele Sertifikası’nı almaya hak kazandı.

yapi.com.tr
Betek Boya Uluslararası Denetimden Başarıyla Çıktı

Türkiye’nin COVID-19 ile mücadele ettiği bugünlerde Betek Boya, üretim tesislerinde çalışan personelinden, teslimat zincirinin son halkasına kadar görev alan çalışanları ve müşterisinin sağlığı için önlemler almaya devam ediyor. İstanbul Sanayi Odası, Yıldız Teknik Üniversitesi, 2DR Grup ve IIC’nin (International Industrial Certification) iş birliği ile oluşturulmuş olan ISO COVID-19 Özelinde Salgın Hastalıklarla Mücadele El Kitabı’na uygun olarak üretim tesislerinde önlemler alan Betek Boya, ISO COVID-19:2020 COVID-19 Özelinde Salgın Hastalıklarla Mücadele Sertifikası’nı almaya hak kazandı.

Betek’in ham maddelerin üretim tesisine girdiği andan, ürünlerini müşterilerine ulaştırdığı ana kadar geçen tüm süreçlerin güvenliğini sağladığını uluslararası standartta belgeleyen ISO COVID-19:2020  COVID-19 Özelinde Salgın Hastalıklarla Mücadele Sertifikası’nı Prof. Dr. Mehmet Burçin Pişkin’in katılımı ile Betek Boya’nın Gebze Fabrikası’nda gerçekleştirilen törende Betek Boya Sağlık Emniyet Çevre Müdür Selim Güray teslim aldı.

Uluslararası akredite edilmiş belge, Türkiye Ekonomisinin sürdürülebilirliği, üretim sürekliliği ve sürdürülebilir gelişim kavramlarıyla birlikte ülke ekonomisinin gelişimine katkıda bulunacak ve Türk ürün - hizmetlerinin dünya pazarında güvenli dolaşmasının pasaportu olma özelliği taşıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/betek-boya-uluslararasi-denetimden-basariyla-cikti_183496.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!