Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Beton Santrali’nde 50 Bin Metreküp Hazır Beton Üretilecek

Turhal Belediyesi tarafından 2001 yılı Kasım ayında tamamlanarak ilçeye kazandırılan Kum Eleme–Yıkama ve Beton Santrali, önümüzdeki yıl 50 bin metr

Zamanb>Turhal Belediyesi tarafından 2001 yılı Kasım ayında tamamlanarak ilçeye kazandırılan Kum Eleme–Yıkama ve Beton Santrali, önümüzdeki yıl 50 bin metreküp hazır beton üretimi hedefleniyor.

2001 yılında 715 milyar liraya mal edilen, şimdiki değeri ise 1,5 trilyonu bulan tesisler, başta Turhal olmak üzere Zile ile Tokat arasındaki yerleşim birimlerinin hazır beton ihtiyacını karşılıyor. Tesislerle ilgili açıklama yapan Santral Müdürü Ahmet Vural, tesislerin kırma–elemeyıkama, eleme–yıkama, hazır beton santrali ve beton laboratuarlarından oluşan entegre bir tesis olduğunu belirterek, 30 kişinin çalıştığını ifade etti. “Turhal Belediyesi olarak ilçede yapılan inşaatler, projesinden, kalite ve standartlara kadar titizlikle kontrol edilmekte. Birinci derece deprem bölgesi olan yöremizde kurulan tesisle önemli bir kamu hizmeti yerine getirilirken, aynı zamanda belediyemize de gelir kaynağı olmakta.” diyen Vural, ayrıca 2002 Mayıs–2003 Mayıs dönemi yıllık hazır beton üretiminin 28 bin metreküp olduğunu, gelecek yıl hedeflerinin ise 50 bin metreküpe çıkmak olduğunu kaydetti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/beton-santralinde-50-bin-metrekup-hazir-beton-uretilecek_4813.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Peli İle Hijyenik Zeminler

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!