Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Beton Siparişleri ‘Cep’e Girdi, Gece Mesaisi Bitti

Çimsa’nın Adana ve Mersin’deki 12 hazır beton tesisinde 1.5 milyon dolarlık ‘merkezi sevkiyat projesi’ hayata geçirildi. Teknolojiye yatırım sayesinde sevkiyatın her aşaması müşteriye SMS ile bildiriliyor. Araç takip sistemiyle; hazır beton mikserleri hazır olan tesise yöneltiliyor. Yüzde 25 verimlilik artışıyla, çalışanlar geceyarısına kadar

Hürriyet Gazetesi
Beton Siparişleri ‘Cep’e Girdi, Gece Mesaisi Bitti

Çimsa’nın Adana ve Mersin’deki 12 hazır beton tesisinde 1.5 milyon dolarlık ‘merkezi sevkiyat projesi’ hayata geçirildi.

Teknolojiye yatırım sayesinde sevkiyatın her aşaması müşteriye SMS ile bildiriliyor. Araç takip sistemiyle; hazır beton mikserleri hazır olan tesise yöneltiliyor. Yüzde 25 verimlilik artışıyla, çalışanlar geceyarısına kadar değil akşam 19.00’a kadar çalışıyor. Sabancı Grubu bünyesindeki çimento ve hazır beton üreticisi Çimsa’nın Akdeniz ve Orta Anadolu’daki 46 hazır beton tesisi, şirketin toplam cirosunun yaklaşık üçte birini elde ediyor. Geçen yıl 450 milyon lira ciro elde eden Çimsa, bunun 163 milyon lirasını hazır betondan sağladı.

Sipariş çabuk ulaşıyor

Pilot bölge seçilen Adana ve Mersin’de; Osmaniye’den Silifke’ye kadar 250 kilometrelik şeritteki 12 hazır beton tesisinde, ‘merkezi sevkiyat projesi’yle müşterilere siparişi daha çabuk ulaştırmaya başladıklarını bildiren Çimsa Genel Müdür Yardımcısı Şahap Sarıer, “Hazır beton siparişini veren müşteri, hangi saatte, hangi dakikada siparişin geleceğinin taahhüdünü alıyor. Sevkiatın her aşaması hakkında, cep telefonundan SMS ile bilgilendirme yapıyoruz” dedi.

Müşterilerin, hazır beton siparişini, sistemin kurulması halinde internetten takip ettiği bildiren Şahap Sarıer, siparişlerin gecikmesiz ve lojistik anlamında sürprizlere yer bırakmaksızın yerine ulaştırıldığını bildirdi.

 

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/beton-siparisleri-cepe-girdi-gece-mesaisi-bitti_80233.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!