Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Bien Yeni Logosunu Tanıttı

Tasarım ve üretimi ile sektöre farklı bir soluk getiren Bien, logosunu yeniledi. Yeni logo; markanın özgün tasarım anlayışı, sürekli dönüşümü ve teknolojik yeniliğe bakışını simgeliyor.

yapi.com.tr
Bien Yeni Logosunu Tanıttı

Türkiye ve dünyadaki yapı sektörünün önemli oyuncularından Bien, kabuk değiştiriyor. Kendini yenilemeyi seven, yönünü ve hedeflerini sık sık gözden geçirip fazlalıklarını atmayı alışkanlık haline getiren Bien, 2021 yılına yeni logosuyla devam ediyor. Yeni logoda markanın özgün tasarım anlayışı, sürekli dönüşümü ve teknolojik yeniliğe bakışı öne çıkıyor. 

Reklam ajansı Vak’a tarafından tasarlanan logoda, süslemelerden uzak, yalın hatlar kullanılıyor. Logoda marka isminin tamamının küçük harflerden oluşması, Bien’in alışıldık kurallara karşı duruşu ve markanın modern çizgisini temsil ediyor. Bien tasarımlarındaki yalın, zamansız formlar ve fonksiyonellik, yeni logoya da ışık tutuyor.

Bien, akılcı yatırımları, çağdaş üretim bantları ve göz alıcı tasarımlarla kendini her sezon yenileme vizyonuyla, iç pazarda olduğu kadar yurtdışında da tercih edilen marka olmaya devam ediyor. 70’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştiren Bien, yeni dönemde, yüksek kalite standartlarını koruyarak yeni pazarlara açılmayı hedefliyor.

 

*

Bien Hakkında

Bien, Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncularındandır. Tasarımdaki öncü kimliğiyle de dikkatleri çeken Bien, sergilediği çevreci yaklaşımı ve doğaya saygılı tavrıyla öne çıkan bir markadır. Üretimini Bilecik ve Bozüyük’teki fabrikalarında yapan Bien, yurt içinde 130’u aşkın yetkili satıcısı, 3.500’ü aşkın satış noktasıyla pazardaki yerini almaktadır. Üretiminin yüzde 35’ini yurt dışındaki 70’e yakın ülkeye ihraç eden Bien ödüllü tasarımları ve 100’ü aşkın ürün koleksiyonuyla yılda 50 milyon m2’nin üzerinde üretim kapasitesine sahiptir. 2020 yılında yapılan yeni yatırımlarla 1 milyon adet/yıl seramik sağlık gereçleri üretim kapasitesi, armatür üretim tesisi ve tamamlayıcı ürünler üretim tesislerini faaliyete geçiren Bien’in ürün yelpazesinde ıslak mekanlara yönelik ürünler, seramik sağlık gereçleri, armatürler, gömme rezervuar, banyo mobilyası  ve banyo aksesuarları yer almaktadır.  6 kıtada 70’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştirirken, tüm üretimini TS EN 14411 ve TSE YILDIZ/ÇİFT YILDIZ belgelendirmesi ile, Türk standartlarına uygun olarak üretmektedir. Entegre Yönetim Sistemini kurarak ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2008 ve ISO 27001:2013 sertifikalarını alan Bien, aynı zamanda Gümrük işlemlerinin kolaylaştırılması yönetmeliği kapsamında ’Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü’’ (Authorised Economic Operator) sertifikasını almaya da hak kazanmıştır.

 

http://www.yapi.com.tr/haberler/bien-yeni-logosunu-tanitti_184439.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!