Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Binalarda Isı Kaybına Kesin Çözüm

Kompen A.Ş. Satış ve Pazarlama Müdürü Erdal Küçükşehir, PVC sektörü ve Türkiye'de yeni tanınan dış cephe kaplama malzemesi Vinyl Siding ile ilgili

yapitr/Murat UYMUŞLAR
Binalarda Isı Kaybına Kesin Çözüm

b>Kompen A.Ş. Satış ve Pazarlama Müdürü Erdal Küçükşehir, PVC sektörü ve Türkiye'de yeni tanınan dış cephe kaplama malzemesi Vinyl Siding ile ilgili açıklamalarda bulundu.

1996 yılından bu yana PVC pencere ve kapı sektöründe söz sahibi olmayı başaran Kompen A.Ş.'nin bugün Türkiye'nin en büyük 5 sektör firmasından biri olduğunu ve 2003 yılında sektörün en büyük ihracatçısı ünvanını aldığının altını çizen Erdal Küçükşehir, ''Bu başarılarımıza ve kalite anlayışımıza uygun olarak 2003 yılında tüketicinin beğenisine sunduğumuz Kompen Vinyl Siding sistemleri her geçen gün artan bir grafikle müşterilerin beğenisini toplamaya devam etmektedir. 2004 yılında ilk altı ayda geçen yılki satış rakamlarımızı bu alanda ikiye katlamış bulunmaktayız'' dedi.


TÜKETİCİYE BÜYÜK AVANTAJ SAĞLIYOR
Bir tür cephe kaplama sistemi olan Kompen Vinyl Siding'in, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada gibi ülkelerde çok uzun süredir kullanılmasına rağmen, Türkiye pazarına geç girmiş bir ürün olduğunu belirten Kompen A.Ş. Satış ve Pazarlama Müdürü Erdal Küçükşehir, son yıllarda ülkemizde de tanınan ve büyük talep gören Vinyl Siding cephe kaplama sistemlerinin tüketiciye büyük avantajlar sağladığını kaydetti.

ISI KAYBINDAN %35 TASARRUF
Malzeme olarak rüzgara, şiddetli fırtınalara ve darbelere dayanıklı olan Kompen Vinyl Siding dış cephe kaplama sisteminin ısı yalıtımında tüketiciye %35'lere varan bir tasarruf sağladığını, ısı kayıp ve kaçaklarının çok yüksek olduğu ülkemizde her yıl milyonlarca doların havayı ısıtmak için harcandığına da dikkat çeken Küçükşehir, ''Hiç bir şekilde boya bakımı gerektirmeyen bu sistem yıkanabilme özelliğine sahip olması ile de büyük bir avantaja sahip bulunmaktadır'' dedi.


TÜRKİYE'DE PAZAR PAYI ARTACAK
Kompen Vinyl Siding dış cephe kaplama sistemlerinin yangına karşı da tutuşmama ve kendi kendini söndürme özelliği bulunduğunu belirten Küçükşehir sözlerine şöyle devam etti: ''Vinyl Siding dış cephe kaplama malzemesi estetik açıdan binaya katma değer kazandırdığı gibi uygulamasının kolaylığı ve fazla ekipman gerektirmemesi sayesinde tüketici tarafından bile uygulanabiliyor. Bütün bu avantajları dikkate alındığında yakın bir gelecekte ülkemizde bu tür cephe kaplama sistemlerinin pazar paylarının hızla artacağı görülmektedir. Ancak avantajlarının yanı sıra uygulamada dikkat isteyen bir çok hususta bulunmaktadır. İnşaat kalitesinin henüz bir standarttan çok uzak olduğu ülkemizde bu açıdan Vinyl Siding uygulamalarına ayrı bir özen gösterilmesi gerekmektedir. Bu bakımdan Kompen olarak Vinyl Siding cephe kaplama sistemleri ile alakalı bayilikler oluşturmakta daha seçici ve titiz davranmaktayız. Kapı ve pencere sistemi satan bayilerimiz kanalı ile değil inşaat malzemeleri satan ve bünyesinde uygulama sorumluluğunu üstlenebilecek mimar ve inşaat mühendisine sahip firmalar kanalı ile ürünümüzü tüketiciye sunmaktayız.''


''GELECEK İÇİN UMUTLUYUZ''
Bir yıl gibi kısa bir süre zarfında Kompen Vinyl Siding'in geldiği nokta ve yakaladığı başarıların kendilerini gelecek için umutlandırdığını söyleyen Kompen A.Ş. Satış ve Pazarlama Müdürü Erdal Küçükşehir, ''PVC kapı ve pencere sektöründe Konya'mızı Türkiye'ye tanıtan ve marka olma yolunda çok büyük adımlar atan Kompen A.Ş.'nin, bu alanda da ülkemizin en büyükleri arasına gireceğine olan inancımız sonsuzdur'' dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/binalarda-isi-kaybina-kesin-cozum_15664.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!