Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Bir Açık Hava Fuarı: ZonaTortona Design
2001 yılından bu yana, her yıl Nisan ayında Milano Tasarım Haftası sırasında düzenlenen “ZonaTortona Design”, bir açık hava fuarı olarak uluslararası tasarım dünyasının en önemli buluşmalarından biri haline geldi. “ZonaTortona Design” yenilikçi konseptle bir trend laboratuarı, genç tasarımcılar için bir yetenek avı ve “tasarım sisteminin” uluslararası düzeyde destekleyicisi olarak tanınıyor.

Milano’nun eski bir endüstriyel bölgesi olan “ZonaTortona Design”da bugün fabrikaların yerini sayısız sergi ve etkinlik mekanı almış durumda. Bu sıradışı fuarın özelliği, sadece endüstriyi içine alması değil; aynı zamanda şehrin bu bölgesinde yaşayan herkesi etkinliğin bir parçası haline getirmesi: Prestijli moda showroom’larından fırınına kadar…

Etkinlik, ziyaretçilere mobilya, aksesuar ve ürün tasarımındaki en son trendleri sunarak, Milano’yu tasarım ve yenilikçilik merkezi olarak konumlandırıyor. Marka, tasarımcı, kanaat önderleri, profesyoneller ve tasarım tutkunlarına uluslararası bir yaratıcılık vitrini sunuyor. “ZonaTortona Design” sırasında öğrenciler de yaratıcılıklarını ifade etme fırsatını buluyorlar. İlk defa 2007’de düzenlenen That’sDesign! etkinliği, dünyanın önde gelen tasarım okullarının projelerine ev sahipliği yapıyor.

2001’de 20.000 kişi tarafından ziyaret edilen “ZonaTortona Design”in ziyaretçi sayısı 2008’de 88.000’e kadar yükseldi. 16–21 Nisan 2008 tarihleri arasında sekizinci defa düzenlenen etkinlik, İtalya ve uluslararası arenadan 170 katılımcısı ve 35.000 metrekarelik sergi alanıyla, dünyanın dört bir yanından gelen 1000’den fazla gazeteci tarafından ziyaret edildi.

Konu Başlıkları Burada Görünecek


http://www.yapi.com.tr/haberler/bir-acik-hava-fuari-zonatortona-design_95815.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!